افتتاح مجهزترین درمانگاه شبانه روزی مازندران در آمل
13 آذر 1396 ، دیدگاه 0
مدیر درمانگاه شبانه روزی ولایت آمل : این درمانگاه در زمینی بمساحت 1610 متر با زیربنای 1310 متر مربع با 300 متر تجاری همزمان با میلاد باسعادت پیامبراکرم حضرت محمد (ص) ومیلاد امام جعفر صادق (ع) و با حضور مسئولین استانی وشهرستانی افتتاح و به بهره برداری میرسد.

قربان اسدی مدیر درمانگاه شبانه روزی ولایت آمل درگفتگو با کمال آنلاین ؛ گفت: این درمانگاه در زمینی بمساحت 1610 متر با زیربنای 1310 متر مربع با 300 متر تجاری همزمان با میلاد باسعادت پیامبراکرم حضرت محمد (ص) ومیلاد امام جعفر صادق (ع) و با حضور مسئولین استانی وشهرستانی افتتاح و به بهره برداری میرسد.

 وی با بیان اینکه درمانگاه شبانه روزی ولایت یکی از مجهز ترین درمانگاه ها در مازندران می باشد افزود: این درمانگاه در سه طبقه و زیر نظر موسسه تامین درمان بسیجیان وابسته به بنیاد تعاون سازمان بسیج سپاه می باشد.

 مدیر درمانگاه شبانه روزی ولایت آمل عنوان داشت: طبقه زیر زمین  درمانگاه شامل آزمایشگاه که کار ساختمان رادیولوژی به اتمام رسیده و در حال راه اندازی می باشد.

 اسدی ادامه داد: طبقه همکف ساختمان داروخانه ؛ پزشک عمومی ؛ اورژانس خواهران و برادران ؛ فیزیو تراپی و دارای شیفت عصر پزشک خانواده می باشد.

 وی اظهارداشت: درطبقه اول وجود پزشکان متخصص از قبیل چشم ، قلب ، داخلی ،زنان و زایمان ، روان شناس ، بینایی سنجی ، داندان پزشکی و دیگر امور به طبابت بیماران می پردازند.

مدیر درمانگاه شبانه روزی ولایت آمل اشاره کرد: در این درمانگاه  فاز اول بخش دیالیز با 22 تخت در یکماه آینده افتتاح خواهدشد و فاز دوم بخش دیالیز در دست ساخت می باشد که بزودی 25 تخت دیگر اضافه خواهد شد و این بخش در 3 شیفت کاری درخدمت بیماران دیالیز خواهد بود.

وی عنوان داشت: برای تکمیل بخش دیالیز بزودی ساختمان جدید دیالیز در سه طبقه دردست ساخت می باشد که با اتمام آن کلیه بیماران شهرستان آمل و شهرهای همجوار را تحت پوشش قرارخواهد داد.

اسدی از تعرفه های این درمانگاه برمبنای تعرفه نیروهای مسلح ، تامین اجتماعی وخدمات درمانی می باشد که بصورت نیمه دولتی می باشد خبرداد.

وی گفت: درهمه بخش ها بسیجیان باداشتن کارت بسیجی فعال ( کارت اصل خدمات درمان بسیجیان ) از 5 تا 20 درصد برمبنای تعرفه فرانشیت تخفیف داده می شود.

مدیریت درمانگاه ولایت آمل تاکید کرد: با تمام قدرت به کارمان ادامه می دهیم وبا هیچ کسی تعارف نداریم واز خداوند شاکر هستیم که فرصت خدمتی که به ما داد خوب به سرانجام برسانیم واین خدمت را با هیچ چیز عوض نخواهیم کرد.

اسدی با بیان اینکه این درمانگاه درخدمت همه مردم و بسیجیان می باشد ادامه داد: در این درمانگاه برای بیش از 200 نفر در تمام بخشها اشتغالزایی صورت گرفته است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0