مشارکت حدود 3 میلیارد تومانی آملی ها در کمک به نیازمندان
12 آذر 1396 ، دیدگاه 0
مدیر کمیته امداد آمل : صدقات جمع آوری شده د ر هفت ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 1 درصد رشد داشته است.

حسن قربانی، مدیر کمیته امداد آمل درگفتگو با کمال آنلاین ؛  با بیان اینکه مردم این شهرستان در خدمت رسانی به مددجویان از هیچ کمکی دریغ نمی کنند،گفت: مردم نیکوکار آمل حدود سه میلیارد تومان برای رسیدگی به امور نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان در هفت ماهه سال جاری ، مشارکت داشتند.

وی با اشاره به اینکه مشارکت مردم امل در کمک به نیازمندان در هفت ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 4 درصد رشد داشته است، افزود: مشارکت مردم برای تهیه جهیزیه 73 نفر از نوعروسان تحت حمایت، اجرای 119 طرح اشتغال ، ساخت، تعمیر ، تکمیل و بازسازی 100واحد مسکن مددجویی و باقی در بخش های درمانی ، فرهنگی و آموزش ، کمکهای موردی و اعطاء وام کارگشایی به مددجویان هزینه شده است.

مدیر کمیته امداد آمل با اشاره به اینکه از این میزان مشارکت مردم یک میلیاردو 179میلیون و 597هزازر تومان آن در بخش صدقات بوده است، گفت: صدقات جمع آوری شده د ر هفت ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 1 درصد رشد داشته است.

وی با بیان اینکه  52هزار و 523صندوق بزرگ، کوچک و متوسط خانگی در این شهرستان وجود دارد ، ادامه داد: با مشارکت مردم بسیاری از مشکلات مددجویان رفع خواهد شد.

مدیر کمیته امداد آمل گفت: 20.49 درصد صدقات جمع آوری شده در بخش عمرانی،  19.21 درصد در بخش درمانی،16.26 درصد در بخش فرهنگی وآموزش، 14.81 درصد در بخش اشتغال ، 7.23 درصد در بخش کمک هزینه خدمات ازدواج،  16.39 درصد در بخش پرداخت وام کارگشایی و مابقی در سایر بخش ها هزینه شده است.

قربانی با تقدیر از همکاری مردم نوعدوست آمل با کمیته امداد گفت: مردم نیکوکار این شهرستان می توانند با شماره گیری آنی پرداخت  #1*2*011*8877* از طریق تلفن همراه با وارد کردن مبلغ مورد نظر خود با کمیته امداد در خدمت رسانی به نیازمندان مشارکت کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0