برگزاری مراسم قرعه کشی جشنواره فروش ویژه هایپرمی اکسین شمال آمل + عکس
11 آذر 1396 ، دیدگاه 0
مراسم باشکوه قرعه کشی جشنواره فروش ویژه هایپرمی اکسین شمال آمل با حضور مدیر هایپرمی اکسین شمال، مدیر مجتمع سیتی سنتر اکسین شمال، مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل، رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان آمل و جمع کثیری از مشتریان با اجرای زیبای وحید مهابادی و برنامه های شاد و مفرح از سوی مرکز خرید هایپرمی اکسین شمال برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ مراسم باشکوه قرعه کشی جشنواره فروش ویژه هایپرمی اکسین شمال آمل با حضور مدیر هایپرمی اکسین شمال، مدیر مجتمع سیتی سنتر اکسین شمال، مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل، رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان آمل و جمع کثیری از مشتریان با اجرای زیبای وحید مهابادی و برنامه های شاد و مفرح از سوی مرکز خرید هایپرمی اکسین شمال برگزار شد.

مهندس بهرام قلی زاده در این مراسم افزود: بزرگترین و مدرن ترین فروشگاه زنجیره ای کشور با برند (هایپرمی) شعبه 16 خود را در مجتمع اکسین شمال در شب نیمه شعبان در فضایی بیش از 5 هزار مترمربع با بیش از30 هزار آیتم تنوع کالایی از بهترین برندهای داخلی و خارجی تا50% در تخفیف ویژه و اشتغالزایی بیش از200 نفر به صورت مستقیم با هدف حمایت از تولید داخلی و حذف واسطه ها و حمایت از مصرف کننده برای خدمت رسانی به مردم شریف و بزرگوار شهر آمل و شهرهای همجوار و توریست های گرانقدر در کیلومتر4 جاده هراز با حضور پرشکوه مردم و مسئولین افتتاح گردید.

وی تصریح کرد: مردم ما را به عنوان خدمتگزار خود قبول کردند و حامی خوبی برایمان بودند که انشالله بتوانیم همواره خدمتگزار شایسته ای برای این مردم عزیز باشیم.

قلی زاده افزود: مراسم قرعه کشی جشنواره تابستان را امروز داشتیم که به دلیل همزمانی با محرم و صفر در این روز برگزار شد و این برنامه به پاس اعتمادی است که به مجموعه ما دارید و چنین استقبالی وظیفه ما را در راستای خدمت رسانی بهتر به شما عزیزان چندین برابر می کند.

وی اظهارداشت: سعی کردیم بهترین کیفیت کالایی را داشته باشیم و خدمات ارزنده و خوبی را به مشتریان عزیز ارائه دهیم که شایسته بهترین ها هستید.

دکتر دانشور، مدیر مجتمع سیتی سنتر اکسین شمال با قدردانی از حضور پرشور و گسترده مردم در این مراسم گفت: استقبال ارزنده ای از سوی مردم عزیز صورت گرفته است که جای قدردانی دارد و همزمان با دهه فجر، مراسم قرعه کشی دو خودرو 206 از سوی مجموعه سیتی سنتر اکسین شمال صورت می گیرد.

دکتر عباس مرزبند، مدیر آموزش و پرورش آمل در این مراسم افزود: نخستین ویژگی یک ایرانی در شاهنامه فردوسی این است خردورز و اندیشه ورز می باشد که در این مجموعه ارزشمند قابل مشاهده است.

وی با بیان این که مردم دوستی و مردم داری نیز از جمله ویژگی های ارزنده یک ایرانی است که در این مجموعه وجود دارد، گفت: سومین ویژگی یک ایرانی این است اهل شادی می باشد و شادی مردم و جامعه را توقع دارد که توسط این مجموعه انجام می شود و امیدواریم این قدم های گرانقدر و حرکات زیبای مجموعه هایپرمی اکسین شمال برای خود مجموعه و شهروندان استمرار داشته باشد.

دکتر صادق چمن آرا، رییس هیئت ورزش های همگانی آمل در این مراسم با بیان این که امروز جمع زیبای فرهنگی تدارک دیده شده است که جای قدردانی دارد، گفت: روز به روز خبرهای خوشی از سوی مجموعه اکسین می رسد که دست همه عزیزان دست اندرکار درد نکند.

وی تصریح کرد: بسیار خوشحال هستیم حمایت های خوبی از سوی هایپرمی اکسین شمال آمل از حرکت ها و برنامه های ورزشی در شهر صورت می گیرد که کمال قدردانی و سپاس را داریم.

گفتنی است؛ در پایان این برنامه، مراسم قرعه کشی برای اهدای 2 خودرو 206، 4 هدیه 500 هزار تومانی و 10 هدیه 200 هزار تومانی برگزار شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0