بازدید سفیر کره جنوبی از شرکت صنعتی خزرالکتریک آمل + عکس
11 آذر 1396 ، دیدگاه 0
شرکت خزرالکتریک فعالیت خود را از سال 1359در شهر آمل شروع و بر پایه همت دو جوان تحصیل کرده بنام آقایان مجتبی نوایی و فریـدون فـلاح بنا نمود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ کیم سونگ هو سفیر کره جنوبی باتفاق خيريان پور معاون امور برنامه ريزي و توسعه منابع استانداري مازندران، فرماندار ویژه شهرستان آمل، مسئول دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در مازندران، نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران و دیگر مهمانان، ضمن بازدید از شرکت خزر الکتریک واقع در شهرک صنعتي بابکان آمل درجریان فعالیت های این شرکت قرار گرفتند.

سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل با بیان اینکه 70 درصد از صادرات مازندران از آمل صورت می گیرد گفت: در بخش کشاورزي نيز مي توان قسمتي از صادرات کشاورزي را به آمل اختصاص داد با توجه به اينکه در آمل بخش کشاورزي نيز فعاليت چشمگيري دارد.

وی با اشاره به اینکه 130 شرکت فعال در آمل در حوزه صنعت و توليد وجود دارد ادامه داد: حدود 18 شرکت در بخش صادرات فعاليت دارند و شرکت هاي کاله ، خزر الکتريک و همچنين پرورش گل و گياه قلي زاده از شرکت هاي فعال منطقه هستند که جا دارد از مديران زحمتکش اين شرکتها  تقدير و تشکر داشته باشیم.

خيريان پور معاون امور برنامه ريزي و توسعه منابع استانداري مازندران با بیان اینکه سفر دو روزه جناب کيم سونگ يو سفير کره جنوبي می تواند منشأ خير و برکت براي استان مازندران در بخش صنعت و توسعه و رشد اقتصادي منطقه گردد گفت: هدف از اين سفر شناسايي فرصتها و توانمنديهاي استان مازندران در راستاي فعال سازي ديپلماسي اقتصادي می شود تا ظرفيتهاي استان مازندران را معرفي نماییم.

کیم سونگ هو سفیر کره جنوبی اظهار کرد: تلاش ما همکاری و روابط بین بخش‌ های خصوصی دو کشور کره جنوبی و جمهوری اسلامی ایران است و با شرکت‌ های خصوصی کره جنوبی صحبت‌هایی را داشتیم.

سفیر کره جنوبی در تهران با اشاره به اینکه همکاری بخش خصوصی بسیار مهم و از اهمیت بالایی برخوردار است، ادامه داد: از شرکت ‌های ایرانی که قصد ارتباط دو جانبه دارند حمایت می‌کنیم.

سونگ هو با اشاره به سفر دو روزه خود به مازندران گفت: مازندران از لحاظ گردشگری و طبیعت بسیار خوب و مانند کره جنوبی است و از لحاظ آب و هوا، شالیزاری، جنگل، کوه و دریا بسیار شبیه به کره جنوبی است.

 شرکت خزرالکتریک فعالیت خود را از سال 1359در شهر آمل شروع و بر پایه همت دو جوان تحصیل کرده بنام آقایان مجتبی نوایی و فریـدون فـلاح بنا نمود. 

این شرکت اکنون با داشتن صدها پرسنل اعم از تیم های فنی و مهندسی و اجرایی یکی از برترین شرکت های حال حاضر در استان مازندران و کشور است.

 این افتخار چیزی نیست جز استفاده از بهترین و به روز ترین نـرم افزارها و مهنـدسیـن در زمینـه های مخـتلف که از جمله آن مهندسی پزشکی، مهنـدسی نقشه کشی صنعتی، مهندسی  مکانیک ( سیالات و جامدات )، مهنـدسی دامپـروری مهنـدسی و کارشناسی ارشد تغذیه دام و طیور، مهندسی شیلات، مهندسی ماشین آلات کشاورزی، مهندسی برق و الکترونیک، مهندسی  کامپیوتر، مهندسی مواد و تکنسین های مرتبط است.

 این مجموعه مفتخر است با ارائه مطلوب خدمات پس از فروش ، پنج سال پیاپی موفق به دریافت گواهینامه و تندیس از سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گردیده و رتبه نخست و  مدال طلا در نمایشگاه بین المللی اختراعات و ابداعات باسل را در سال  2003 میلادی دریافت نموده و به عنوان واحد نمونه صنایع حمایتی، کارآفرین و صادر کننده نمونه و دیگر عناوین برگزیده شده است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0