نماینده مردم آمل در مجلس:
11 آذر 1396 ، دیدگاه 0
صاحبان قدرت قصد نابودی کشاورزی را دارند

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس در مراسم تجلیل و قدرشناسی از فعالیت ایشان درجهت حمایت از کشاورزان که پس از خطبه های نماز جمعه دابو و دشت سر برگزار شد با بیان اینکه هیچ نعمتی برای یک مسئول بالاتر از این نیست که مردم بر عملکرد ایشان موافق باشند گفت: اینجانب در طول چندین دوره نمایندگی درمجلس هرگز نخواستم زیر کاری بروم که نتوانم به سرانجام برسانم.

 .وی افزود: خدا را شاکر هستم که هرگز نخواستم از وظیفه ای که برعهده گرفتم شانه خالی کنم

نماینده مردم آمل در مجلس درخصوص جلوگیری از واردات بی رویه برنج در کشور ادامه داد: به لطف خدا جلوی واردات برنج که به صورت ارز معاملاتی انجام می گرفت گرفته شد و وزیر جهاد کشاورزی با نوشتن نامه ای جلوی واردات برنج را گرفتند.

 یوسفیان ملا با تاکید براینکه ورود برنج خارجی به کشور یک بلیه برای کشور بود عنوان داشت: واردات برنج در مقابل اقتصاد مقاومتی است و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، اقتصاد مقاومتی اصل سیاست کلی نظام است.

 وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درخصوص اقتصاد مقاومتی اظهارداشت: اقتصاد مقاومتی یعنی متکی به خودمان باشیم و اگر قرار است برنج وارد کشور شود بر قیمت برنج داخلی اثرگذار خواهد بود.

 نماینده مردم آمل درمجلس تصریح کرد: به وزیر مربوطه توضیح دادم که مواد پروتینی، گوشت قرمز، گوشت سفید و سیب زمینی که وارد می کنید برنج در کنار آنها دیده نشود مگر قیمت برنج در این چند سال در مقابل سایر مواد غذایی چقدر اضافه شده است.

 یوسفیان ملا گفت: نیاز است انصاف باشد و اگر دولت نمی آمد برنج را خریداری نمی کرد الان شرایط دیگری داشتیم که با اصل سیاست اقتصاد مقاومتی منافات داشت.

وی با بیان اینکه مصرف برنج سالانه در کشور دو میلیون و پانصد هزار تن است، افزود: نزدیک به دو میلیون تن در کشور تولید می شود و برای 500 تن نیاز به واردات است.

یوسفیان ملا تصریح کرد: اگر قرار باشد درمرحله ای 2 هزارتن برنج خریداری و به کشور وارد شود قابل قبول نیست که قبل از برداشت برنج وارد بازار شود.

 نماینده مردم آمل درمجلس با اشاره به خرید برنج 2هزارتن از کشور هندوستان توسط واردکنندگان اضافه کرد: 20 هزارتن وارد کشور شد و180 هزار تن دیگر قاچاقی وارد کشور شد که این واردات توسط کشاورز، معلم و بازاری صورت نگرفته است و توسط کسانی صورت می گیرد که در کشور قدرت دارند.

یوسفیان ملا ادامه داد: آن میزانی که در توان داریم برای حمایت از کشاورزان و مقابله با سودجویان به کار می گیریم وهرکس درحد مقدورات از طریق بلندگوهای نمازجمعه، مردم و دیگر عرصه ها در سراسر کشور یک صدا فریاد بزنند تا ریشه این ظلم زده شود.

 وی با بیان اینکه این نمی شود برنج کشاورزان در انبارها باشد و آقایان ثبت سفارش دهند اظهارداشت: تمام نارسایی در کشور از سوی کسانی که صاحبان قدرت هستند صورت می گیرد و نمی خواهند ایران روی پای خود بایستد و قصد نابودی کشاورزی را دارند.

یوسفیان ملا ادامه داد: آنهایی که قصد دارند زمین های کشاورزی به گلزا یا باغات تبدیل شود نیاز است مردم هوشیار باشند که ما نمایندگان مجلس دلگرم شویم و جلوی این حرکات را بگیریم.

 نماینده مردم آمل درمجلس افزود: پشتیبانی شما باعث می شود تا چاقوی سیاسی نماینده تیز شود واگر دولت بداند مردم پشتیبان نماینده هستند، می تواند حق مردم را بگیرد و با یاری خداوند متعال با کسانی که می خواهند با فساد زندگی کنند مقابله می کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0