کاله مازندران به جمع مدعیان لیگ برتر والیبال اضافه شد
9 آذر 1396 ، دیدگاه 0
تیم والیبال کاله مازندران با شکست میهمان خود تیم شهرداری ورامین به جمع مدعیان بالانشین مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور صعود کرد.

دیدار دو تیم کاله مازندران و شهرداری ورامین عصر چهارشنبه در سالن ورزشی پیامبر اعظم آمل برگزار شد و طی آن کاله ای ها با نتیجه 3 بر 1 میهمان مدعی خود را با شکست بدرقه کردند.
شاگردان بهروز عطایی در تیم کاله مازندران این دیدار را با حمایت بیش از یکهزار و 500 تماشاگر آملی طوفانی آغاز کردند و با دفاع خوب روی تور و سرویس های هدفمند ست نخست را با نتیجه ( 25 بر 18)پیروز شدند.
بازیکنان کاله که از پیروزی در ست اول روحیه گرفته بودند ، در ست دوم هم با ارائه عملکرد مطلوب ، نتیجه را (25 بر 15 ) به ضرر شهرداری وارمین رقم زدند.
جدال دو تیم در ست سوم پایاپا پیش رفت و هر دو تیم سعی در امتیاز گیری از یکدیگر داشتند که در نهایت شاگردان بهروز عطایی با هوشیاری این ست را با نتیجه نزدیک(27 بر 25 ) به نفع خود به پایان بردند.
بازیکنان کاله مازندران با کسب 3 امتیاز ارزشمند این بازی خانگی ، پنجمین پیروزی این فصل خود را نیز در خانه جشن گرفتند.
تیم کاله مازندران با 16 امتیاز و یک بازی کمتر در رده پنجم جدول رده بندی این مسابقات باقی ماند.
تیم شهرداری ورامین هم با قبول پنجمین شکست این فصل خود و هم امتیاز با کاله مازندران در مکان ششم جدول رده بندی این مسابقات قرار گرفت.
** جدایی سارویه ساری ازانتهای جدول
همچنین تیم سارویه ساری دیگر نماینده مازندران در هفته دهم این مسابقات در دیداری بیرون از خانه برابر تیم نوجوانان شمس صاحب پیروزی شد تا با کسب دومین برد متوالی خود در این هفته از انتهای جدول رده بندی فاصله بگیرد.
شاگردان بهزاد محمودی در تیم سارویه ساری دراین دیدار با نتیجه 3 بر 1 برابر تیم شمس پیروز شدند و با 13 امتیاز به رده هفتم جدول رده بندی این مسابقات صعود کردند.
تیم های کاله مازندران و سارویه ساری دو نماینده مازندران در این مسابقات هستند.
مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور با حضور 12 تیم درحال برگزاری است.
تیم بانک سرمایه تهران در فصل گذشته این مسابقات قهرمان شده بود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0