حل آسیب های اجتماعی در اولویت کاری قرار گیرد
9 آذر 1396 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل ؛ بدحجابی، موادمخدر، طلاق و فضای مجازی به عنوان اولویت اصلی شورای فرهنگ عمومی شهرستان باشد

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان آمل که در سالن اجتماعات سپاه ناحیه آمل برگزار شد گفت: در جلسات شورای فرهنگ عمومی آسیب های شهرستان شناسایی و براساس اولویت بندی برنامه ریزی شود تا خروجی خوبی داشته باشیم.

 وی یادآورشد: بدحجابی، موادمخدر، طلاق و فضای مجازی به عنوان اولویت اصلی شورای فرهنگ عمومی شهرستان باشد و نیاز است روی این آسیب ها با جدیت کار شود و در هر سال یکی را به عنوان اولویت کاری انتخاب کنیم.

 فرماندار ویژه آمل با اشاره به  گرامیداشت 9 دی به عنوان روز بصیرت ادامه داد: بحث 9 دی و مراسماتی مانند 6 بهمن و 22 بهمن مثل سالهای گذشته که مراسمات خوبی برگزار کردیم باید کار شود تا برای نسل های آينده فرهنگ سازی و نسبت به برگزاری آن اقدام لازم صورت گیرد.

رسولی یادآورشد: 9 دی نشات گرفته از از 6 بهمن سال 60 بود که مردم در یک چشم بهم زدن توانستند پوزه سربداران را به خاک بمالند که امام عزیزمان در وصیت نامه سیاسی الهی خویش از آن به نیکی یاد کردند.

وی با اشاره به نارضایتی مردم از وجود سگهای ولگرد درسطح شهر گفت:  بحث سگهای ولگرد که در سطح شهر مسائل و مشکلاتی را برای شهروندان بوجود آورده بايد با کمک همديگر اين مشکل را حل کنيم که شهروندان در آسايش و آرامش باشند و مشکلی برايشان پيش نيايد.

حجت‌الاسلام سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل با بیان اینکه در 9 دی با عنوان بصیرت عاشورایی بساط فتنه‌ گران را برچید، خاطرنشان کرد: برای ترویج این حماسه ملی باید به اجرای برنامه در خور مقام آمل انجام شود.

 وی به اجرای برنامه‌های مفصل با فرارسیدن ایام فاطمیه در آمل اشاره کرد و گفت: در این ایام باید از اجرای کنسرت و برنامه‌ های شاد جلوگیری شود.

 امام جمعه آمل با تاکید بر اینکه هم‌ اکنون چند معضل شهری و اجتماعی در آمل دیده می‌شود که به همراه خود نگرانی‌ هایی را برای شهروندان به وجود آورد، تصریح کرد: باید با مدیریت و درایت شورای تامین به این موارد رسیدگی و راهکارهای اساسی چاره‌ اندیشی شود.

سرهنگ بهروز عیسی زاده فرمانده سپاه ناحیه آمل گفت: امسال با هماهنگی صورت گرفته 30 مسجد فعال را به عنوان پایلوت برای اجرای برنامه های فرهنگی درنظر گرفتیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0