کشف 2200 عدد انواع قرص‌های مخدر در آمل
7 آذر 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی آمل : داروهای مخدر عامل مخاطره‌آمیز برای بهداشت و سلامت جامعه بوده و به همراه خود ریشه اخلاق را در جامعه می‌خشکاند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ ولی‌الله گنجیان‌مقدم  فرمانده انتظامي آمل با اعلام کشف انواع قرص، داروهای مخدر قاچاق و روانگردان ، گفت: تعداد 2 هزار و 200 عدد انواع قرص‌های مخدر و 70 شیشه شربت مخدر از عامل تهيه و توزيع قرص و داروهای مخدر کشف و ضبط شد.

وی افزود: داروهای مخدر عامل مخاطره‌آمیز برای بهداشت و سلامت جامعه بوده و به همراه خود ریشه اخلاق را در جامعه می‌خشکاند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با اعلام اینکه تزلزل خانواده‌ها، نگرانی و ناامنی شهروندان از عواقب تنزل امنیت انسانی است، تصریح کرد: مقابله با پدیده شوم مواد مخدر همکاری و تعامل همه اقشار جامعه با نیروی انتظامی را می‌طلبد البته برای مقابله با ترویج مصرف مواد مخدر جوانان و فرزندان خانوادهها امر آگاه‌سازی از عوارض مصرف مواد مخدر را در پیش گیرند هر چند با شناسایی عاملان افیونی گزارش لازم را در سریعترین زمان به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند.

وی با اشاره به اینکه در جهت مبارزه با سوداگران مرگ مأموران انتظامی در اقدامی اطلاعاتی، از فعالیت یکی از عاملان تهیه و توزیع قرص و داروهای مخدر در این شهرستان اطلاع یافتند، خاطرنشان کرد: مأموران کلانتری 13 با هماهنگی مرجع قضائی و شناسایی منطقه متهم را شناسایی کرده و در عملیاتی ضربتی در دام قانون گرفتار کردند.

گنجیان با تأکید بر اینکه عوامل پلیس در بازرسی از محل فعالیت متهم 2 هزار و 200 عدد انواع قرص‌های مخدر و 70 شیشه شربت مخدر را کشف کردند، بیان کرد: این مواد به طرز ماهرانه در مغازه جاساز شده بود.

وی با اعلام اینکه متهم پس از تشکیل پرونده، به مرجع قضائی معرفی شد، گفت: هم‌اکنون این موضوه در دست بررسی از سوی دستگاه قضائی است.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از شناسایی و دستگيري سارق ساختمان های نیمه کاره با هفت فقره سرقت خبر داد و گفت : در پي وقوع سرقت هاي متعدد اموال از ساختمان های نیمه کاره تيمي ويژه تشكيل و ماموران کلانتری 13 تحقيقات پلیسی را براي شناسايي و دستگیری سارق يا سارقان آغاز کردند .

فرمانده انتظامي شهرستان آمل، گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتي و تحقیقات پلیسی، سارق شناسايي و با هماهنگی قضائی در عملياتي غافلگيرانه دستگير شد.

وي افزود: متهم در بازجویی های به عمل آمده به هفت فقره سرقت ساختمان نیمه کاره در سطح شهرستان اعتراف کرد و با هماهنگي قضائي در بازرسي از محل اختفاي وی مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه از قبیل سیم برق ، لوله مسی ، و ....كشف شد.

سرهنگ گنجيان ، خاطر نشان کرد :متهم پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مرجع قضايي معرفي شد.

 

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0