عزم جدی شورای شهر و شهرداری آمل بر حمایت از رویدادهای فرهنگی و هنری
4 آذر 1396 ، دیدگاه 0
نایب رییس شورای اسلامی شهر آمل خاطرنشان کرد: از اعضای شورای اسلامی شهر آمل تشکر می کنم که به نحوی شایسته از رویدادهای فرهنگی و هنری حمایت می کنند و توجه ویژه ای به این امر دارند.
به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، مراسم اختتامیه سوگواره عکس روایت شیدایی با حضور نایب رییس شورای اسلامی شهر آمل، معاون شهرداری آمل، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل، مدیران عامل سازمان های وابسته شهرداری و فعالان حوزه عکس و فرهنگ و هنر در سالن همایش هایبهببه
شهرداری آمل برگزار شد.
دوست محمد کوهستانی، معاون شهرداری آمل در این مراسم گفت: این سوگواره عکس با همکاری شورای اسلامی شهر، شهرداری آمل، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن عکس صورت گرفت که از همه تلاش ها و زحمات قدردانی می کنیم.
وی تصریح کرد: امیدواریم برگزاری چنین برنامه هایی ادامه دار باشد و بتوانیم با کمک انجمن عکس آمل چنین رویدادهای ارزنده ای را برگزار کنیم.
دکتر محمد محمدی نایب رییس شورای اسلامی شهر آمل در این مراسم خاطرنشان کرد: از اعضای شورای اسلامی شهر آمل تشکر می کنم که به نحوی شایسته از رویدادهای فرهنگی و هنری حمایت می کنند و توجه ویژه ای به این امر دارند.
وی بیان داشت: از شهردار آمل، مدیر روابط عمومی شهرداری و پرسنل این مجموعه که در برگزاری برنامه های فرهنگی و این سوگواره عکس تلاش ارزنده ای داشتند کمال قدردانی و سپاس را داریم.
رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر آمل افزود: شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل قصد دارد خودش به عنوان مدیر اجرایی بسیاری از رویدادهای هنری در شهر آمل باشد که این نخستین رویداد بود و علاقمندیم با ادارات فرهنگی شهرستان همکاری داشته باشیم.
محمدی با بیان این که مهم ترین چیز برای یک هنرمند اثر هنری او است، اظهارداشت: هنرمند می خواهد به اثر هنری او احترام گذاشته شود که بسیاری از مسئولین باید به این امر توجه داشته باشند.
وی تصریح کرد: هنرمندان در اوج مشکلات هم به فکر اثر هنری خود هستند و می خواهند در هر صورت اثر هنریشان حفظ و ماندگار شود.
نایب رییس شورای اسلامی شهر آمل در پایان ابراز امیدواری کرد تا سوگواره عکس روایت شیدایی در سال آینده به صورت استانی صورت گیرد و برگزاری چنین رویدادهایی در شهر آمل ادامه داشته باشد.
مجید نیکجو، مدیر اجرایی سوگواره عکس روایت شیدایی در این مراسم با بیان این که 758 اثر ارسالی از 87 عکاس به دبیرخانه سوگواره داشتیم، گفت: در نهایت 25 اثر از 12 عکاس به بخش مسابقه راه پیدا کرد و براساس نظر هیات داوران آقایان علی سلحشور و بابک آزادیخواه و خانم عاطفه رحیمیان، آثار برتر انتخاب شدند.
در این مراسم بیانیه هیات داوران سوگواره عکس روایت شیدایی قرائت شد و با حضور مسئولان از نفرات برگزیده، هیات داوران و حامیان این برنامه قدردانی و تجلیل بعمل آمد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0