بسیجی همانند خونی است که در رگ‌های کل بدن جمهوری اسلامی قرار دارد
4 آذر 1396 ، دیدگاه 0
بسیجی همانند خونی است که در رگ‌های کل بدن جمهوری اسلامی قرار دارد

به گزارش بلاغ، حجت‌الاسلام سیدجعفر رضایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته رامسر با اشاره به موفقیت رزمندگان اسلام در مبارزه با داعش، اظهار کرد: پیروزی سربازان اسلام به فرماندهی سردار سلیمانی تنها پیروزی جمهوری اسلامی نبود بلکه دنیای اسلام با این پیروزی اعتماد به نفس پیدا کرد و اقتدارش بیشتر شده است.

وی افزود: عالم فهمید که دنیای استکبار یک هیمنه پوشالی دارد و دربرابر اراده ملت ایران و رزمندگانی که در مکتب امام خمینی رشد کرده‌اند و در برابر سربازان جان بر کف امام خامنه‌ای هیچ ارزشی ندارند و در دوران جنگ نابرابری که درگرفته بود دیدیم که چه جوانانی با شجاعت و حقانیت راه حق، جان خود را فدا کردند.

امام جمعه رامسر تصریح کرد: با این پیروزی شگرف و عظیم وعده الهی محقق شد و خدا برداشتی که مردم ما در طول دوران مبارزه و مقاومت داشتند را به ظهور رساند.

رضایی در ادامه با اشاره به فرارسیدن هفته بسیج بیان کرد: امام خمینی حراست، حفاظت، امنیت و خدمت رسانی به ملت را برعهده بسیج قرار داد و عصاره تمام عیار یک نیروی انقلابی را بسیج تعریف کرد.

وی بیان کرد: بسیج یک روش و ایده و تفکر است؛ روشی که به موازات تفکر انقلابی پیش می‌رود و بدون هیچ وابستگی شخصی راه خود را در جمهوری اسلامی ادامه می‌دهد.

امام جمعه رامسر با اشاره به اینکه بسیج یعنی تفکر انقلابی یادآور شد: شبکه‌های ماهواره‌ای در طول سال‌های پس از انقلاب همیشه بسیج را تخریب کردند اما بسیجان همیشه آماده دفاع از کیان انقلاب اسلامی هستند و در جبهه سخت و نرم حضور دارند.

رضایی با بیان اینکه بسیج در همه عرصه‌ها حضوری بی‌منت و فداکارانه دارد اظهار کرد: بسیج در جنگ اقتصادی امروز در حال فعالیت و تلاش است زیرا بسیج در انقلاب اسلامی ماموریتی خاص ندارد بلکه در همه عرصه‌های مورد نیاز انقلاب اسلامی حضور دارد.

وی در پایان گفت: بسیجی همانند خونی است که در رگ‌های کل بدن جمهوری اسلامی قرار دارد و اهداف و آرمان‌های انقلاب را پیش می‌برد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0