حاج مصطفی فیروزی نیاکی در آمل می ماند و می سازد
3 آذر 1396 ، دیدگاه 0
نماینده مردم آمل درمجلس : کسی عاشق شهر و کشورش نباشد امکان ندارد آجر روی آجر بگذارد که نتیجه این ساخت و سازها اشتغال و شکوفایی اقتصادی است و ساخت این مرکز خرید بسیار بااهمیت می باشد و امکان ندارد این خدمات فراموش گردد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ مراسم باشکوه افتتاح مرکز خرید شیک و مدرن قائم (بزرگترین مرکز خرید شهر آمل) با حضور نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه آمل، شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون فرمانداری ویژه آمل و جمعی از چهره های اثرگذار و دیگر مهمانان در سالن همایش های اریکه آریایی آمل برگزار شد.

این مراسم فرصتی شد تا مسئولان، مردم و اعضای بنیاد کودک آمل قدردان زحمات و تلاش های ارزنده حاج مصطفی فیروزی نیاکی برای توسعه و آبادانی کهن شهر آمل باشند که همگان اعلام داشتند این چهره محبوب و خدوم باید در آمل بماند و به خدمات ماندگار خود ادامه دهد.

محدثه ناییجی دارنده مدال طلای مسابقات کاراته جهان و فرد تحت پوشش بنیاد کودک آمل در این مراسم با قدردانی از تلاش ها و خدمات ستودنی حاج مصطفی فیروزی نیاکی برای کودکان تحت پوشش این بنیاد گفت: تمام مدال های خودم را تقدیم این فرد بزرگ می کنم و از ایشان می خواهم در آمل بمانند و از مسئولان نیز می خواهم کاری کنند تا حاج مصطفی فیروزی نیاکی در آمل حضور داشته باشد.

دکتر عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش های گرانقدر حاج مصطفی فیروزی نیاکی بیان داشت: این مراسم برای افتتاح مرکز خرید قائم آمل می باشد که یک نعمت و افتخار است.

وی تصریح کرد: خدمت به کیفیتی است که بر جان و دل انسان می نشیند و هرچه خدمت به مردم این شهر شود کم است که افتتاح مرکز خرید قائم آمل خدمت به همه آملی ها می باشد.

نماینده مردم آمل در مجلس ادامه داد: قیمت آپارتمان در تهران و کلانشهرها چندین برابر یک شهرستان است و دلیلش ارزش افزوده آن منطقه می باشد که در آن ساختمان ها و مراکز مختلف یکی پس از دیگری ساخته می شود.

یوسفیان ملا با بیان این که احداث مرکزی مانند مرکز خرید قائم برای همه شهروندان است که سبب کارآفرینی می شود، گفت: فعالیت در حوزه ساخت و ساز سبب ایجاد اشتغال بسیاری می شود که این یک خدمت ماندگار است.

وی خاطرنشان کرد: کسی عاشق شهر و کشورش نباشد امکان ندارد آجر روی آجر بگذارد که نتیجه این ساخت و سازها اشتغال و شکوفایی اقتصادی است و ساخت این مرکز خرید بسیار بااهمیت می باشد و امکان ندارد این خدمات فراموش گردد.

نماینده مردم آمل در مجلس ادامه داد: این دختر ورزشکار شهرمان و قهرمان کاراته جهان چنین با ذوق و احساس خواستار ماندن حاج مصطفی فیروزی نیاکی در آمل شدند که درخواست داشتیم از ایشان که در آمل بمانند و از این تریبون اعلام می کنم حاج مصطفی فیروزی نیاکی در آمل می ماند، بازهم می سازد و کار را ادامه می دهد.

یوسفیان ملا با اشاره به این که بودجه کشور مانند بودجه یک خانواده است که در سال هزینه و درآمد وجود دارد، گفت: اگر بودجه یک کشور صرف هزینه های جاری شود و ساخت و ساز در آن نباشد آن کشور عقب است.

وی تصریح کرد: در ایران بالای 80 درصد بودجه سالانه هزینه جاری است و کمتر از 20 درصد به عمران و ساخت و ساز اختصاص پیدا می کند اما در آلمان 85 درصد بودجه آنها برای کارهای عمرانی می باشد که مسلم است از نظر اقتصادی پیشرفت می کنند.

یوسفیان ملا افزود: زمانی فعالان در حوزه ساخت و ساز وارد کار می شوند مشکل دولت را کم می کنند که این مرکز خرید ماندگار می ماند و سبب اشتغال و برکات فراوانی می شود.

نماینده مردم آمل در مجلس اظهارداشت: ما امیدواریم علاقه حاج مصطفی فیروزی نیاکی به شهر آمل تداوم پیدا کند و خودمان باید شهرمان را بسازیم که امثال فیروزی ها این کار را صورت می دهند.

وی در پایان تصریح کرد: به مردم شهر آمل و حاج مصطفی فیروزی نیاکی افتتاح مرکز خرید قائم را تبریک می گویم و امیدوارم شهری داشته باشیم تا فرزندان ما برای اشتغال و تحصیل به شهرهای دیگر نروند و آمل عزیز به قطب فعالیت های تولیدی، تجاری و کشاورزی تبدیل شود.

حاج مصطفی فیروزی نیاکی در این مراسم گفت: از لطف دکتر یوسفیان ملا، اعضای بنیاد کودک آمل و همشهریان عزیز آملی نسبت به خود کمال قدردانی و تشکر را دارم.

وی بیان داشت: همواره در کنار اعضای بنیاد کودک آمل حضور خواهم داشت و با افتخار درخدمت همشهریان گرانقدرم خواهم بود و به کار و تلاش برای توسعه و آبادانی آمل عزیز ادامه خواهم داد.

در این مراسم به پاس تلاش های ارزنده حاج مصطفی فیروزی نیاکی، لوح سپاسی از سوی رییس شورای اسلامی شهر و شهردار آمل به ایشان اهدا شد.

پایان بخش مراسم اجرای زیبای حامد همایون خواننده محبوب پاپ کشورمان بود و پس از آن نیز آیین افتتاح مرکز خرید قائم واقع در میدان قائم آمل با اجرای برنامه زیبای نورافشانی و باشکوه خاصی برگزار شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0