فاز اول سیستم مانیتورینگ تصویری اداره اوقاف و امورخیریه آمل افتتاح شد
1 آذر 1396 ، دیدگاه 0
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل : برقراری امنیت و نظارت بر عملکرد خادمان در بقاع در دستور کار این اداره قراردارد که با همکاری کارشناسان مربوطه در فازاول اقدام به نصب 72 دوربین در امام زاده ابراهیم و 62 دوربین در امام زاده عبدالله را نمودیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ همزمان با دهه وقف و با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل و کارشناسان مربوطه، فاز اول سیستم مانیتورینگ تصویری اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل افتتاح و به بهره برداری رسید.

حجت الاسلام محمد هادی بهرامی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل با اشاره به اینکه برابر دستور سازمان درجهت امنیت بیشتر در بقاع شهرستان امروز شاهد افتتاح فاز اول هستیم گفت: در شهرستان آمل 98 بقعه متبرکه وجود دارد که نشان از ارادت مردم این منطقه به خاندان عصمت و طهارت می باشد و دو امام زاده شاخص امام زاده عبدالله(ع) و امام زاده ابراهیم (ع) شاهد حضور زوار از سراسر کشور و کشورهای خارجی است.

 وی تاکید کرد: برقراری امنیت و نظارت بر عملکرد خادمان در بقاع در دستور کار این اداره قراردارد که با همکاری کارشناسان مربوطه در فازاول اقدام به نصب 72 دوربین در امام زاده ابراهیم و 62 دوربین در امام زاده عبدالله را نمودیم.

 رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان امل ادامه داد: باتوجه به اینکه این دو امامزاده جزو امام زادگان شاخص استان هستند در فازاول دوربین های حفاظتی نصب شد که در فاز بعدی برای نصب دوربین در بقعه ناصر الحق ، تکیه آملی و ابوالفضلی اوجی آباد در دستور کار قرار خواهد داشت.

 بهرامی اشاره کرد: سعی کردیم از دوربین های با برد قوی استفاده کنیم که این مرکز به 6 سرور مجهز می باشد و این سیستیم بصورت زنده و نظارتی عمل می کند.

وی اشاره کرد: تمام عملکرد خادمین و امنیت دو امام زادگان بصورت پایش تصویری روزانه رصد می شود.

حجت الاسلام ابراهیم حیدری مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با قدردانی از تلاش و زحمات رئیس و کارکنان اداره اوقاف آمل در راه اندازی این سیستم گفت: در استان مازندران بیش از 1312 امام زاده وجود دارد که مورد تکریم مردم است.

وی یکی از اهداف مهم نصب دوربین در بقاع و امزادگان را مدیریت دانست و افزود: در طول سال شاهد حضور مردم در امام زادگان هستیم و باید از امنیت خوبی برخوردار باشند و در ضمن مدیریت زواری که وارد امام زاده می شوند احساس آرامش کنند.

 مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران از نصب دوربین مداربسته بصورت فازبندی درکلیه امام زادگان استان خبرداد و عنوان داشت: تاکنون در 10 شهر مازندران دوربین نصب شد و در 20 شهر دیگر در دستور کار قرار دارد.

حیدری اشاره کرد: در سطح امام زادگان نصب دوربین فقط ملاک نیست و بعد از نصب باید نظارت بر روی خادمین و امنیت زوار درمحوطه امام زادگان انجام شود.

وی از نصب دوربین تصویری در امام زادگان دور دست مازندران خبرداد وگفت: بزودی نصب دوربین در اینگونه امام زادگان در دستور کار قرار دارد که متاسفانه شاهد حفاری های عدیده در اینگونه امام زادگان هستیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0