بهره مندی۶۰ درصد از زنان سرپرست خانوار از خدمات فرهنگی
30 آبان 1396 ، دیدگاه 0
مدیر کمیته امداد آمل : هزار و 800 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در آمل طی هفت ماهه امسال از خدمات فرهنگی این نهاد بهره مند شدند.

حسن قربانی ، مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) آمل درگفتگو با کمال آنلاین ؛ با بیان اینکه خدمات فرهنگی این نهاد به مددجویان به منظور ارتقا سطح بینش و تحکیم بنیان خانواده های تحت حمایت برگزار می شود، گفت: هزار و 800 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در آمل طی هفت ماهه امسال از خدمات فرهنگی این نهاد بهره مند شدند.

وی با اشاره به اینکه ۶۰درصد از زنان سرپرست خانوار از این خدمات بهره مند شدند، افزود: این خدمات با موضوعات اعتقادی و دینی، اجتماعی فرهنگی، بهداشت روانی و بهداشت فردی و جسمی به مددجویان ارائه شد.

مدیر کمیته امداد آمل با بیان اینکه در هفت ماهه امسال 382نفر از مددجویان تحت حمایت در این شهرستان به اردوهای آموزشی و زیارتی مانند مشهد مقدس و عتبات عالیات  در قالب شوق زیارت اعزام شده اند، ادامه داد: این اردو ها با هدف تقویت باورهای دینی واعتقادی مذهبی خانواده ها و همچنین آموزش مهارت های زندگی به آنان برگزار شد.

وی گفت: کمیته امداد در تلاش است با بهره گیری از ظرفیت های خیران ونیکوکاران ،زمینه اعزام مددجویانی که تاکنون به مشهد مقدس اعزام نشدند را فراهم سازد.

وی با تقدیر از دستگاهها،سازمانها ،ادارات و افراد خیری که آمادگی اعزام مدد جویان به مشهد مقدس  و اماکن زیارتی را دارند گفت: تاکنون خیران ونیکوکاران این شهرستان —۱۲ملیون پانصدهزار— تومان  برای اعزام مددجویان به بارگاه ملکوتی امام رضا (ع)مساعدت داشتند.

قربانی با تقدیر از همراهی مردم نوع ‌دوست آمل گفت: مردم این شهرستان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با شماره‌گیری آنی پرداخت #2*5*011*8877*از طریق تلفن همراه و واردکردن مبلغ موردنظر برای اعزام مددجویان به اماکن زیارتی واریز کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0