برگزاری همایش پیشگیری از کودک آزاری و منع خشونت با کودکان
30 آبان 1396 ، دیدگاه 0
رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل : برای رسیدن به این هدف سازمان بهزیستی، اقدام به تاسیس مرکز اورژانس اجتماعی کرده تا با شناخت بیشتر آسیب های اجتماعی شایع در جامعه از جمله کودک آزاری از گسترش روز افزون آن جلوگیری نماید.

وحیدحسین زاده رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل درگفتگو با کمال آنلاین ؛با اشاره به اینکه روز ۱۹ نوامبر برابر با ۲۸ آبان ماه، روز جهانی پیشگیری از کودک آزاری و منع خشونت با کودکان نامگذاری شده است گفت: کودک آزاری از پدیده های شوم و یکی از آسیب های اجتماعی شایع در جامعه ما می باشد که آمار آن روز به روز در حال افزایش است.

وی یکی از موانع بزرگ در پیشگیری از کودک آزاری را نبود آگاهی اعلام کرد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل عنوان داشت: برای رسیدن به این هدف سازمان بهزیستی، اقدام به تاسیس مرکز اورژانس اجتماعی کرده تا با شناخت بیشتر آسیب های اجتماعی شایع در جامعه از جمله کودک آزاری از گسترش روز افزون آن جلوگیری نماید.

حسین زاده یادآورشد: به همین مناسبت اورژانس اجتماعی بهزیستی شهرستان آمل( واقع در بلوار منفرد نیاکی امیر 8 ) برای افزایش سطح آگاهی شهروندان اقدام به اجرای فعالیت های فرهنگی از جمله: مانور مبارزه با کودک آزاری و  همایش پیشگیری از کودک آزاری کرده تا با شناخت آثار و پیامدهای این آسیب و راهکارهای پیشگیری از آن و مشارکت همگانی برای کاهش کودک آزاری در جامعه قدم موثری بردارد.

وی به دیگر برنامه ها از قبیل مانور کودک آزاری در روز سه شنبه 30 آبان 1396 ، ساعت 12-10  نقطه شروع اورژانس اجتماعی بهزیستی و نقطه پایان میدان 17 شهریور آمل اشاره کرد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل از برگزاری تئاتر خیابانی با موضوع مبارزه با کودک آزاری، تجمع کودکان مهد های کودک و پذیرایی در میدان هفده شهریور خبرداد وگفت: همایش پیشگیری از کودک آزاری در روز چهارشنبه 1 آذر 1396 ساعت 12-10 در سالن همایش های اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان آمل با حضور مسئولین شهری و شهروندان آملی برگزار می گردد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0