اجرای بیش از 950 برنامه همزمان با هفته بسیج در آمل
30 آبان 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده سپاه ناحیه آمل : براساس تفاهم نامه ای که با بهزیستی و کمیته امداد انجام شد 32 خانه محروم توسط بسیج سازندگی احداث می شود که در هفته بسیج چند خانه محرومین افتتاح وبه بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سرهنگ بهروز عیسی زاده فرمانده سپاه ناحیه آمل در نشست خبری با اصحاب رسانه در هفته بسیج گفت: مردم ایران اسلامی در حادثه زلزله کرمانشاه بحران را به بهترین شکل ممکن مدیریت کردند و این همبستگی و حضور عاشقانه مردم در کمک به هموطنان آسیب دیده ستودنی است و جای تشکر دارد.

وی با اشاره به حضور بسیج مردمی در ساعات اولیه زلزله افزود: اولین کسانی که وارد عملیات شدند بسیج بودند که از بطن مردم برخواستند که در چهار دهه از انقلاب در تمام صحنه ها خوش درخشیدند.

 وی با اشاره به 100 عنوان برنامه در هفته بسیج در شهرستان آمل ادامه داد: در طول هفته بسیج بیش از 950 برنامه در تمام حوزه های مقاومت واصناف برگزار می شود.

 فرمانده سپاه ناحیه آمل به شاخص ترین برنامه ها از قبیل نواختن زنگ بسیج، افتتاح پایگاههای مقاومت، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی و قرآنی، عطرافشانی مزار شهدا، نشست های روشنگری در سطح تمام حوزه های مقاومت، افتتاح پایگاه علمی،کلنگ زنی مسجد امت آباد و دیگر برنامه ها اشاره کرد.

 سرهنگ عیسی زاده از برگزاری همایش 3 هزار نفری بسیجیان در زیر پل معلق در 5 آذر خبرداد و اظهارداشت: برای اولین بار یادواره 20 شهید جانباز با محوریت شهید جانباز علی شالیکار برگزار می شود.

 وی اظهارداشت: براساس تفاهم نامه ای  که با بهزیستی و کمیته امداد انجام شد 32 خانه محروم توسط بسیج سازندگی احداث می شود که در هفته بسیج چند خانه محرومین افتتاح وبه بهره برداری می رسد.

 وی با تاکید بر اینکه 227 روستای آسیب دیده به سپاه کشور واگذار شد، گفت: مقرر شد 7 هزار منزل مسکونی ساخته و قبل از فصل زمستان تحویل شود.

فرمانده سپاه ناحیه آمل ادامه داد: دیگر هیچ نیازی به ارسال و توزیع مایحتاج نیست و نیاز مناطق زلزله زده به مصالح ساختمانی و نقدینگی است.

حجت الاسلام حسین محمدیان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل در این نشست با اشاره به نقش بسیج در تمام عرصه ها گفت: در زلزله اخیر کرمانشاه شاهد بودیم که در ساعات اولیه نیروهای مردمی بسیج حضوری فعال داشتند.

 وی با قدردانی از تلاش همه مردم و به خصوص نیروهای ارتش، سپاه و بسیج در کمک رسانی افزود: به حقیقت این عزیزان از جان و دل مایه گذاشتند و خوب درخشیدند که باید به این عزیزان دست مریزاد گفته شود.

 مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل با تاکید بر اینکه مردم ما ثابت کردند در سخت ترین شرایط حضوری فعال درصحنه ها دارند، ادامه داد: در طول هشت سال دفاع مقدس و جریانات بعد از آن شاهد حضور یکپارچه مردم درتمام صحنه ها بودیم.

 محمدیان ادامه داد: در هنگام خدمات رسانی به مردم، دسیسه گران در شبکه های مجازی می خواستند این خدمات را کم جلوه دهند و برعلیه سپاه و ارتش آشوب به راه انداختند.

 وی اظهارداشت: ما توقع داریم در این مملکت اسلامی همه تلاش کنیم و در مقابل دشمن ایستادگی کنیم که ضرورت دارد براساس رهنمودهای مقام معظم رهبری حرکت کنیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل تصریح کرد: این اتقاقات که افتاد نباید بعد از مدتی به فراموشی سپرده شود و باید تا رفع مشکلات در کنار مردم باشیم و اگر این امر صورت نگیرد بی اعتمادی در میان مردم ایجاد می کند.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر در منطقه گفت: سرقت سیاسی که توسط عربستان صورت گرفت و نخست وزیر لبنان را به گروگان گرفت آشکارا یک نوع خیانت محسوب می شود.

 محمدیان بیان داشت: متاسفانه آمریکا و دیگر هم پیمانشان هیچ موضعی نگرفتند و حتی حضور نخست وزیر لبنان در فرانسه هم نوع دیگری از نقشه های شیطانی است.

 وی افزود: تمام نقشه ها این است که ارتباط لبنان با ایران را قطع کنند تا اسرائیل راحت تر بتواند لبنان و حزب الله را نابود کند.

 مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل اضافه کرد: خباثت آمریکا تا بدین جا کشیده شد که اجازه نداد کمکهای انسان دوستانه ایرانیان مقیم آمریکا به ایران ارسال نشود و حتی از کمک دیگر کشورها هم به ایران جلوکیری کرد.

محمدیان با اشاره به پیروزی های رزمندگان اسلام در کشورهای عراق و سوریه و نابودی داعش گفت: درخشش سپاه در همه عرصه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی بسیار مشهود است که توانسته نخبگان خوبی را تربیت کند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0