همایش آموزش رانندگان حمل و نقل عمومی و سرویس مدارس در آمل برگزار شد
29 آبان 1396 ، دیدگاه 0
سرهنگ علی نعیمی آملی :رانندگان علاوه بر آراستگی باید کارت و بیمه نامه خودرو ،گواهینامه ،معاینه فنی ،برچسب ویژه سرویس مدارس وغیره را داشته باشند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، به همت پلیس راهور آمل و با همراهی اداره آموزش و پرورش ، سازمان تاکسیرانی و شرکت تعاونی سرویس مدارس ،همایش آموزش رانندگان سرویس مدارس و حمل ونقل عمومی  در محل سالن شهید باهنر آموزش و پرورش برگزار شد .

 سرهنگ علی نعیمی آملی ( از افسران شاخص و مدیر عملیات و کنترل ترافیک راهنمایی و رانندگی آمل ) بعنوان سخنران محوری همایش گفت : هدف و اراده ما تقویت ایمنی و سلامت دانش آموزان در بهره از سرویس مدارس و افزایش آرامش ترد برای مردم در حوزه شهری است که در این برآیند نیاز به همراهی و مشارکت رانندگان - مدیران آموزش و پرورش ،تاکسیرانی ، مدارس و عوامل شرکت تعاونی سرویس مدارس و...... داریم ... خانواده ها فرزند دلبندشان  را برای انتقال به مدرسه و فراگیری علوم اجتماعی به رانندگان سرویس مدرسه میسپارندو رانندگان اولین معلم و مروج آموزه های اجتماعی به دانش آموزان هستند و هر حرکت و اقدام راننده چه مثبت چه منفی در یاد و خاطره فرزند نقش می بندد ،پس راننده ها باید بسیار با حوصله و تدبیر همراه خوب برای دانش آموز در مسیر منزل تا مدرسه و بالعکس باشند.

سرهنگ علی نعیمی آملی افزود :رانندگان علاوه بر آراستگی باید کارت و بیمه نامه خودرو -گواهینامه -معاینه فنی -برچسب ویژه سرویس مدارس وغیره را داشته باشند و با رعایت موارد ایمنی ، ظرفیت استاندارد خودرو وغیره ما را در تقویت آرامش خانواده ها همراهی کنند .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0