پرفسور دومیری گنجی در جمع محققین موثر دنیا قرار گرفت
29 آبان 1396 ، دیدگاه 0
آقاي دكتر داود دوميري گنجي رییس دانشگاه دولتی تخصصی فناوری های نوین آمل و از اساتید برجسته دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل به عنوان یک درصد محققين موثردنيا از ديدگاه ارجاع مقالات معرفي شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ طبق آخرين اعلام مؤسسه Clarivate Analytics كه در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۷  منتشر شد، ليست اسامي محققين با یک درصد مقالات برتر دنيا در ۲۱ حوزه اعلام گرديد و آقاي دكتر داود دوميري گنجي رییس دانشگاه دولتی تخصصی فناوری های نوین آمل و از اساتید برجسته دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل به عنوان یک درصد محققين موثردنيا از ديدگاه ارجاع مقالات معرفي شد.

در ليست اعلام شده ۳۴۰۰ محقق از سراسر دنيا حضور دارند كه آمريكا با ۱۶۶۱ محقق و انگلستان با تقريبا ۳۵۰ محقق به ترتيب در جايگاه اول و دوم قرار دارند که چين نيز با بيشترين افزايش در ميان كشورها، با ۲۳۷ محقق در رده سوم جاي دارد.  

شايان ذكر است كه اين ليست بر اساس بيشترين ارجاعات به مقالات در مجلات علوم و علوم اجتماعي كه در بازه زماني ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۵ در Web of Scienceبيشترين ارجاعات را داشته اند، تنظيم شده است.

از اين ميان دانشمندان ايراني حاضر در اين ليست، اسامي ۹ محقق از دانشگاه هاي صنعتي اميركبير، علم و صنعت ايران، بين المللي امام خميني، صنعتي شيراز، صنعتي نوشيرواني بابل و شهيد مدني آذربايجان به چشم مي خورد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0