30 محموله کمک های مردمی بخش دشت سر آمل تحویل هلال احمر شد
29 آبان 1396 ، دیدگاه 0
بخشدار دشت سر : 30 محموله از کمک های مردمی جمع آوری شده در بخش دشت سر شهرستان آمل برای ارسال به مناطق زلزله زده غرب کشور تحویل جمعیت هلال احمر شد .

دکتر علی فرشیدفر بخشدار دشت سر آمل با اشاره به اینکه 30 محموله از کمک های مردمی جمع آوری شده در بخش دشت سر شهرستان آمل برای ارسال به مناطق زلزله زده غرب کشور تحویل جمعیت هلال احمر شد گفت: این کمک ها با 30 دستگاه نیسان با بدرقه مردم و مسئولان به مناطق زلزله زده ارسال شده است .

بخشدار دشت سر افزود:  این محموله ها شامل یک تن برنج ، یکهزار تخته پتو ، یک تن پلاستیک ، چادر ، آب معدنی ، غذاهای کنسروی و پوشاک بود ه است که به کرمانشاه ارسال شد.
علی فرشیدفر افزود : این میزان کمک در پی جلسه بخشداری با اعضای شوراهای اسلامی و دهیاری 35 روستای این بخش و فراخوان عمومی برای همدردی با زلزله زدگان کرمانشاه در مدت کمتر از سه روز با استقبال خوب مردم این بخش جمع آوری شد.
وی گفت : مردم دشت سر علاوه بر کمک های غیرنقدی ، 210 میلیون ریال کمک نقدی نیز اهداء کردند که نیمی از آن صرف خرید کالاهای ضروری و نیمی دیگر نیز به حساب 99999 جمعیت هلال احمر واریز شد.
بخشدار دشت سر افزود : در روزهای گذشته نیز چند کامیون از کمک های مردمی روستاهای این بخش به صورت جداگانه به کرمانشاه ارسال شده بود.
فرشیدفر با قدردانی از جمعیت 39 هزار نفری بخش دشت سر در کمک به هموطنان کرمانشاهی، از آنان خواست در کمک به مردم زلزله زده اقلامی را که هلال احمر اعلام می کند ، مد نظر داشته باشند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0