بازیکنان جوان کاله بر تجربه شهرداری ارومیه پیروز شدند
25 آبان 1396 ، دیدگاه 0
سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت : بازیکنان جوان کاله در جنگ با تجربه های تیم شهرداری ارومیه در هفته هفتم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور صاحب پیرزوی با ارزش شدند.

بهروز عطایی چهارشنبه شب پس از پیروزی 3 بر 1 تیمش برابر شهرداری ارومیه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : بازی خیلی سختی برابر تیم شهرداری ارومیه داشتیم برای این که ارومیه ای ها از قدرت های والیبال ایران به شمار می روند و در مواقعی تیم ما را تحت فشار و زحمت قرار دادند .
وی ادامه داد : این بازی در واقع جنگ تجربه و جوانی بود که بازیکنان جوان ما در نهایت کم اشتباه و پرقدرت بازی کردند و موفق به شکست تیم ارومیه شدند.
سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت : بابت این پیروزی خانگی در کنار بازیکنانم خیلی خوشحال هستم و از اینکه تماشاگران ما هم در این پیروزی و خوشحالی ما سهیم هستند، شادمانیم.
عطایی به استقبال پرتعداد تماشاگران آملی در بازی برابر تیم شهرداری آمل اشاره و از حضور آنان قدردانی کرد و افزود : من همیشه از حضور تماشاگران آملی تشکر کردم ، اعتقاد جدی دارم که بخش زیادی از موفقیت های تیم کاله در سال های اخیر با حمایت و تشویق های تماشاگران آملی بوده که به دست آمده است.
** کاله با امتیاز میزبانی ما را شکست داد
سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه هم باخت تیمش را بازی خوب تیم کاله بیان کرد و به خبرنگار ایرنا گفت : کاله در بازی امروز خیلی خوب بازی کرد ، تیم ما هم هرچند خوب بازی کرد، اما در ست آخر و به خصوص در امتیازهای آخر هر ست اشتباهات زیادی داشتند.
ساسان خداپرست افزود : در بازی با کاله هر چند آنها با استفاده از امتیاز میزبانی و حمایت تماشاگران خودی به شدت ما را تحت تاثیر و فشار روانی قرار دادند ، اما اشتباهات فردی بازیکنان ما در زدن سرویس و از دست دادن امتیازها در آخر هر ست زیاد بود.
وی ادامه داد : به تیم کاله و کادر فنی این تیم بابت کسب پیروزی برابر شهرداری ارومیه تبریک می گویم، آنها شایسته این پیروزی بودند.
سرمربی تیم شهرداری ارومیه با بیان اینکه تیمش در بازی های مرحله برگشت ، میزبانی زیادی از حریفان خواهد داشت ، گفت : این یکی از امتیازهای ما برای رسیدن به جمع تیم های بالای جدول خواهد بود و تلاش خواهیم کرد تا امتیازهای از دست رفته را جمع آوری کنیم.
وی اضافه کرد : امسال با سیاست های تعریف شده باشگاه از بازیکنان بومی استان جذب کردیم و با وجود آن که برخی ها میانگین تیم ما را مسن اعلام می کنند ، اما تیم ما بازیکنان خوبی دارد که در بازی های آینده عملکرد بهتری از آنان خواهیم دید.
تیم کاله مازندران در چارچوب هفته هفتم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور چهارشنبه شب در آمل میزبان تیم شهرداری ارومیه بود که در پایان میهمان خود را با نتیجه 3 بر 1 با شکست بدرقه کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0