منویات مقام معظم رهبری چراغ راه دفاع از مصالح نظام و منافع ملی است.
22 آبان 1396 ، دیدگاه 0
مدیر مرکز آموزش و پژوهشهای توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران : موفقیت های دولت تدبیر در سایه رهنمودها و منویات و حمایت های مقام معظم رهبری محقق شده است و باید دقت کرد اصولگرایی و اصلاح طلبی بهانه ای برای تضعیف نظام و منافع ملی نگردد.

کمال نیوز: لطف الله آجدانی مورخ و پژوهشگر نام آشنای مازندرانی در کشور و از مسوولین ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در سال ۱۳۹۲ و ۱۳۹۶ در استان مازندران و مدیر مرکز آموزش و پژوهشهای توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مازندران؛ در گفت و گوی تلفنی کمال نیوز با وی با تاکید بر ضرورت حفظ مصالح نظام و منافع ملی تصریح کرد: منویات مقام معظم رهبری و پیروی از آن بهترین چراغ راه دفاع و حمایت از مصالح نظام و منافع ملی است.

این تاریخ نگار در پاسخ به این پرسش که نسبت میان اصولگرایی و اصلاح طلبان با مصالح نظام و منافع ملی را چگونه ارزیابی می کنید تاکید کرد: دو قطبی کردن جامعه و در برابر قراردادن اصولگرایان و اصلاح طلبان خطر بزرگی بری نظام مقدس جمهوری اسلامی و جامعه و مردم ایران است و همه نیروهای سیاسی و احزاب قانونی به رغم پاره ای اختلاف نظرها باید تلاش کنند از چارچوب منویات مقام معظم رهبری فراتر نروند .
آجدانی افزود: هم اصولگرایی به معنای حفظ اصول و ارزشهای انقلاب و نظام و هم اصلاح طلبی به مفهوم اصلاح در وضع موجود با هدف تقویت نظام و پیشرفت و توسعه جامعه، یک ضرورت است. تحقق هرچه بیشتر این ضرورت و کاربرد آن در راستای مصالح نظام و منافع ملی، مستلزم همدلی و استفاده از همه ظرفیت های دلسوزان نظام و خط و مشی اعتدالی به دور از افراط و تفریط است.
مدیر مرکز آموزش و پژوهشهای توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با اشاره  به دستاوردها و خدمات دولت تدبیر و امید تاکید کرد: موفقیت های دولت تدبیر در سایه رهنمودها و منویات و حمایت های مقام معظم رهبری محقق شده است و باید دقت کرد اصولگرایی و اصلاح طلبی بهانه ای برای تضعیف نظام و منافع ملی نگردد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0