دستگيری سارق مغازه با 5 فقره سرقت / کشف 20 کیلوگرم تریاک در آمل
21 آبان 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی آمل : با شناسايي سارق و هماهنگی های قضائی، ماموران در يک عمليات ضربتی متهم به نام " م - الف " را در مخفيگاهش دستگير کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، سرهنگ ولي الله گنجيان مقدم فرمانده انتظامی شهرستان آمل از دستگيري سارق مغازه هاي اين شهرستان با 5 فقره سرقت خبر داد وگفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت مغازه در سطح شهرستان، موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران پليس قرار گرفت.

وي افزود: پس از چند روز کار اطلاعاتي و استفاده از شگردهاي پليسي، ماموران انتظامی کلانتری 12 موفق به شناسايي اين سارق حرفه اي شدند.

سرهنگ گنجيان مقدم، تصريح کرد: با شناسايي سارق و هماهنگی های قضائی، ماموران در يک عمليات ضربتی متهم به نام " م - الف " را در مخفيگاهش دستگير کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل، افزود: متهم به سرقت در تحقيقات و بازجویی های پلیسی به 5 فقره سرقت مغازه در سطح شهرستان اقرار کرد.

سرهنگ گنجیان مقدم با هشدار به شهروندان از آنان خواست: با نصب دزدگير و اقدامات پيشگيرانه عرصه را براي بزهکاران تنگ و زمينه ارتکاب جرم را براي آن ها فراهم نکنند.

وی همچنین از کشف 20 کیلو گرم تریاک در آمل خبرداد واضافه کرد: در اجرای طرح مبارزه با سوداگران مرگ ،ماموران انتظامي اين فرماندهي در اقدامی اطلاعاتي، از فعالیت یکی از عاملان تهيه و توزيع مواد مخدر در این شهرستان با خبر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: پس از تشکیل تیم عملیاتی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با اقدامات اطلاعاتی و ایجاد ایست و بازرسی کنترلی در پلیس راه آمل متهم به نام " الف- م " را دستگیر کردند.

سرهنگ"گنجيان مقدم" خاطر نشان كرد: ماموران خودروی این عامل افیونی را متوقف و در بازرسی از خودروی وی 20 کیلو گرم تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی آمل تصریح کرد: متهم پس از تشکيل پرونده، به مرجع قضائی معرفی و موضوع در دست بررسی است.

وی در پایان، خاطرنشان کرد: مقابله با پديده شوم مواد مخدر نیازمند همکاری و تعامل همه آحاد جامعه با نیروی انتظامی است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0