دکتر صلواتی مسئول نمایندگی هیئت ورزش های همگانی بخش امام زاده عبدالله آمل شد
21 آبان 1396 ، دیدگاه 0
طی مراسمی و با حضور امام جمعه امام زاده عبدالله، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل، شهردار ، رئیس و اعضای شورای شهر امام زاده عبدالله ، رئیس هیئت ورزش همگانی شهرستان آمل ، رئیس هیئت پینگ پنگ شهرستان آمل، دکتر علی صلواتی شهردار امام زاده عبدالله به عنوان مسئول نمایندگی هیئت ورزش های همگانی بخش امام زاده عبدالله آمل معرفی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، طی مراسمی و با حضور امام جمعه امام زاده عبدالله، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل، شهردار ، رئیس و اعضای شورای شهر امام زاده عبدالله ، رئیس هیئت ورزش همگانی شهرستان آمل ، رئیس هیئت پینگ پنگ شهرستان آمل، دکتر علی صلواتی شهردار امام زاده عبدالله به عنوان مسئول نمایندگی هیئت ورزش های همگانی بخش امام زاده عبدالله آمل معرفی شد.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی غفاری امام جمعه امام زاده عبدالله با اشاره به بی توجهی مسئولین شهرستان به بخش امام زاده عبدالله گفت: امید داریم که با برقرای ارتباط با مدیران شهرستانی همه کمک کنیم تا این بخش را از محرومیت بیرون آوریم.

 وی با اشاره به اهمیت ورزش در دین مبین اسلام افزود: متاسفانه عدم توجه به ورزش باعث شد که جوانان به سمت ناهنجاری روی بیاورند و اگر به ورزش جوانان توجه گردد محلی برای تخلیه انرژی می شود.

 امام جمعه امام زاده عبدالله با بیان اینکه هر انسانی که رشد می کند باید انرژی خود را تخلیه کند عنوان داشت: با گسترش ورزش در بین آحاد مردم بخصوص جوانان شاهد ناهنجاری در جامعه نخواهیم بود.

غفاری با اشاره به اینکه در این بخش در چندین سال اخیر شاهد پرورش قهرمانان بودیم اظهارداشت: ورزشکاران این بخش با اندک بضاعتی که دارند توانستند در سطح آسیایی و جهانی افتخاراتی را کسب کنند.

ناصر نصری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با اشاره به اینکه نگاه ورزشی به تمام بخش ها وجود دارد گفت: اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با کمبود اعتبارات مواجه است که اگر اعتباری بیاید جوابگوی همه بخشها نمی باشد.

وی عنوان داشت: بخشداران به عنوان رئیس شورای ورزش هر بخش هستند و می توانند با تعاملاتی که با شوراهای اسلامی و دهیاران برقرار می کنند برای گسترش ورزش تلاش کنند.

وی از آمادگی این اداره بهمراه هیئت ورزش های همگانی شهرستانی درجهت برگزاری پیاده روی های خانوادگی گفت: خوشبختانه تاکنون چنین همایشی هایی را برگزار کردیم که مورد استقبال مردم قرار گرفت.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل ادامه داد: بخش و شهر امام زاده عبدالله دارای جوانانی با استعداد دارد که توانستند در مسابقات جهانی ، آسیایی و کشور افتخاراتی را کسب کنند.

دکتر علی صلواتی شهردار امام زاده عبدالله با بیان اینکه رویکرد دوره پنجم شورا و شهرداری توجه به امر ورزش می باشد گفت: توسعه ورزش همگانی مورد تاکید می باشد و ورزشهای پرطرفدار مورد حمایت شهرداری قرار می گیرد.

وی بیان کرد: وظیفه شهرداری توسعه ورزش همگانی و توجه بیشتر به تمام رشته های ورزش است چرا که ورزش همگانی به عنوان پایه اصلی و اساسی در کشف، شناسایی و پرورش استعدادهای جوانان و نوجوانان مطرح است.

شهردار امام زاده عبدالله  ادامه داد: برای دستیابی به یک جامعۀ سالم، بانشاط و ورزشکار نیاز است که سایر دستگاه ها نیز به این مقوله توجه جدی داشته باشند و اعتقاد داریم  جامعه برای پیشرفت و پویایی در علم و زندگی روزمره به طراوت و شادابی نیازمند است.

صلواتی اشاره کرد: این بخش دارای پتانسیل های فراوانی می باشد که باید برای شادابی شهر از تمام ظرفیت ها استفاده کرد.

دکتر صادق چمن آرا رئیس هیئت ورزش همگانی شهرستان آمل با بیان اینکه ورزش همگانی دارای 52 کمیته می باشد گفت: خوشبختانه تمام اعضای کمیته انسانهای فرهیخته ، با تجربه و آگاه به مسائل ورزشی هستند.

وی تاکید کرد: هدف از ورزش های همگانی توجه به تقویت روحیه شادابی و نشاط در بین مردم می باشد که مورد تاکیدات مقام معظم رهبری هم است.

رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان آمل عنوان داشت: خوشبختانه برای فراگیر شدن ورزش همگانی درتمام بخش ها دارای نمایندگی می باشیم که مسئولین نمایندگی ها می توانند درتمام رشته ها افراد علاقمند به امر ورزش را مسئولیت بدهند.

در ادامه مراسم دکتر صلواتی شهردار امام زاده عبدالله به عنوان مسئول نمایندگی هیئت ورزش های همگانی بخش امام زاده عبدالله آمل معرفی شد.

در پایان امکانات ورزشی شهر امام زاده عبدالله مورد بازدید قرار گرفت.

لازم بذکر است که این اعضا با یحیی عسگری پور بخشدار امام زاده عبدالله نشست صمیمی را برای برنامه ریزی درجهت گسترش ورزش همگانی در بخش داشتند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0