انجام 2 هزار اطعام دهی موکب شباب المقاومه در حرم امام علی(ع)
16 آبان 1396 ، دیدگاه 1
مدیر ستاد مردمی خادمین کربلا : در این ایام مکان هایی مورد بررسی قرار گرفته که در سه وعده غذایی در مجموع دو هزار اطعام در نزدیک حرم امام علی(ع) توسط خادمان موکب توزیع می شود.

کمال آنلاین ؛  سید هادی حسینی، مدیر ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون خدمات قابل قبولی به زائران پیاده اربعین پیاده توسط ستاد مردمی خادمین کربلا شده است.

مدیر موکب شباب المقامه افزود: در واقع خدمت‌رسانی در ستاد مردمی خادمین کربلا به وسلیه ۶۰ خادم از سراسر کشور در موکب شباب المقاومه واقع در نجف اشرف انجام می شود که مشغول به فعالیت هستند.

حسینی در خصوص آمار فعالیتها و اطعام دهی در موکب شباب المقاومه ادامه داد: روزانه میانگین ۵۷۰۰ پرس اطعام در سه وعده،۱۵۰۰ نفر اسکان و ۴۲۰ نفر در درمانگاه امام سجاد(ع) موکب خدمت رسانی می شود که در ۲ روز آینده این آمار افزایش می یابد.

مدیر ستاد مردمی خادمین کربلا اظهارداشت: در این ایام مکان هایی مورد بررسی قرار گرفته  که در سه وعده غذایی در مجموع دو هزار اطعام در نزدیک حرم امام علی(ع) توسط خادمان موکب توزیع می شود.

حسینی درخصوص اتحاد و همدلی موکب های ایرانی و عراقی خاطرنشان کرد: به فضل الهی روابط صمیمانه و همکاری های خوبی در زمینه خدمت به زائران سرور و سالار شهیدان شکل گرفته تا این اتحاد و همبستگی بیشتر به چشم بیاید.

وی بیان داشت: میزبان اصلی در داخل عراق خود مردم عراق هستند و ما میهمان هستیم که به کمک میزبان آمده ایم تا در کنار مردم و تشکل ها، خدمات رسانی کنیم.

مدیر ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران در بخش دیگری از سخنان خود افزود: حرکت در مسیر اعتلای پرچم امام حسین(ع) به عنوان رستگاری عظیمی است که برکات و دستاوردهای ارزشمندی برای انسان دارد.

حسینی تصریح کرد: زیارت امام حسین(ع) فضیلتی والا و ارزشمند است که بهره گیری از فرهنگ حسینی زمینه ساز سعادت و تعالی انسان می شود و می توانیم با استعانت از آن در مسیر رستگاری حقیقی قرار گیریم.

مدیر ستاد مردمی خادمین کربلا مازندران ادامه داد: دشمنان همواره به دنبال تلاش هستند که ما باید از ظرفیتها و فرصتهای موجود به بهترین نحو ممکن و آن گونه که شایسته است بهره گیری لازم را داشته باشیم تا بتوانیم به توفیقات خوبی در این عرصه دست پیدا کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. The Next World

    The Next World

    ماشاءالله و خداقوت جانانه.