مهمترین اولویت شهرداری اعتماد شهروندان و ارائه خدمات مطلوب است
15 آبان 1396 ، دیدگاه 0
شهردار دابو دشت : همه مردم منتظرند تا با آغاز به کار شورای پنجم و شهردار جدید اتفاقات خوبی را در شهر شاهد باشیم و نباید امید مردم را به یأس تبدیل کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ محمدرضا مهدوی شهردار جدید دابودشت پس از دریافت حکم خود از استاندار مازندران در بدو ورود به شهردای با استقبال اعضاء شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری وارد ساختمان شهرداری دابودشت شد ضمن حسن توجه و اعتماد و حمایت اعضاء شورای اسلامی شهر و تقدیر و تشکر از آنان گفت: از اعتماد دوستان شورا که بنده را لایق دانستند و سکان هدایت شهرداری را به بنده سپردند کمال تشکر را دارم.

مهدوی در ادامه گفت: همه مردم منتظرند تا با آغاز به کار شورای پنجم و شهردار جدید اتفاقات خوبی را در شهر شاهد باشیم و نباید امید مردم را به یأس تبدیل کنیم.

شهردار جدید دابودشت افزود: توسعه همه جانبه شهر دابودشت نیازمند مشارکت همه شهروندان و همراهی پرسنل شهرداری و حمایت همه جانبه اعضای محترم شورای اسلامی شهر می باشد ومهمترین اولویت شهرداری جلب رضایت و اعتماد شهروندان و ارائه خدمات مطلوب به مردم می باشد.

مهدوی ضمن رعایت نظم اداری توسط کارکنان افزود: از شما کارکنان شهرداری می خواهم که صرفه جویی مالی در امور جاری شهرداری ، احترام به اعضاء شورای اسلامی شهر ، برخورد مناسب و تکریم از ارباب رجوع و انجام امور ارباب رجوع در اسرع وقت ، نظارت مسئولین واحدها به عملکرد نیروهای زیردست خود را بدرستی انجام دهید.  

جعفر منفرد عضو شورای اسلامی شهر، ضمن خوشامدگویی و تبریک به شهردار جدید دابودشت گفت: مطمئن هستیم هر کاری که با سختی شروع شود در آن خیری عظیم است و از خداوند بزرگ می خواهیم به مجموعه عوامل شهرداری وتخصیصاً شهردار، توانمندی عنایت نماید تا پاسخگوی نیازهای مردم باشد.

وی افزود: ما معتقدیم شهرداری مانند زمین فوتبال است و همه ما بازیکنان این زمین هستیم و اگر در این زمین به همه اعتماد نشود و هر فردی بخواهد به تنهایی کار کند ، تیم به نتیجه نمی رسد.

وی ادامه داد: امیدواریم از این پتانسیل موجود به خوبی استفاده شود و همه ما در این چرخش زمین بازی اتحاد داشته باشیم وهمه باید قبول کنیم که در هر جمعی اگر نظم حاکم نباشد هر چه مدیر مقتدر باشد ف مدیر کارایی نخواهد داشت.

عضو شورای اسلامی شهر دابودشت با بیان اینکه شهردار نماینده شورا و در واقع نماینده مردم است گفت: احترام همه جانبه و اجرای تصمیماتش برای همکاران مورد امتنان است و امیدواریم با وفاق و همدلی با احترام با مردم و بزرگان شهر مخصوصاٌ مسئولین دلسوز و متعهد ، شهری آباد و سرسبز داشته باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0