دستگیری سارق اموال داخل خودرو در آمل
15 آبان 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی شهرستان آمل : متهم در بازجوئي ها تاکنون به 6 فقره سرقت اموال خودرو در اين شهرستان اعتراف کرد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سرهنگ ولي الله گنجيان مقدم از کشف انواع قرص و شربت مخدر روانگردان قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت:در راستاي مبارزه با سوداگران مرگ ،ماموران انتظامي اين فرماندهي در اقدامی اطلاعاتي، از فعالیت یکی تا از عاملان تهيه و توزيع قرص های مخدر در این شهرستان مطلع شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: پس از تشکیل تیم عملیاتی، ماموران پلیس کلانتری 13 شهرستان آمل با هماهنگی مرجع قضائی متهم به هویت " م - م "را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

سرهنگ"گنجيان مقدم" خاطر نشان كرد: ماموران در بازرسی از محل فعاليت اين متهم 2000 عدد انواع قرص های مخدر و 34 شیشه شربت مخدر که به شيوه ماهرانه اي در مغازه متهم جاسازي شده بود، کشف کردند .

فرمانده انتظامی آمل تصریح کرد: متهمان پس از تشکيل پرونده، به مرجع قضائی معرفی و موضوع در دست بررسی است .

وی با اشاره به کشف انواع مکمل های داوریی قاچاق در شهرستان آمل اشاره کرد وعنوان داشت : در پي کسب خبري مبني بر قاچاق مکمل های بدنسازی توسط فردي در شهرستان آمل ، رسيدگي به موضوع در دستور كار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت اين فرماندهي قرار گرفت.

وي افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتي و تحقيقات پليسي، ماموران متهم به قاچاق کالا به نام "ک- ج" را شناسايي و پس از هماهنگي با مرجع قضائي وی را دستگیر کردند.

سرهنگ گنجيان مقدم، خاطر نشان کرد: ماموران در بازرسي از مغازه اين فرد موفق شدند 32 قلم مکل های دارویی قاچاق کشف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل، خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکيل پرونده مقدماتي براي سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي شد.

وی همچنین  از دستگيري سارق حرفه اي اموال داخل خودرو با 6 فقره سرقت خبر دادواظهارداشت :در پي وقوع چندين فقره سرقت داخل خودرو و قطعات خودرو، موضوع به طور ويژه در دستور کار مأموران انتظامي اين شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل افزود: با تشکيل تيم هاي اطلاعاتي و تحقيقات گسترده پليسي متهم شناسائي شد.

سرهنگ گنجيان تصريح کرد : پس از هماهنگي با مرجع قضائي ماموران کلانتری 12 این فرماندهی، سارق به نام" ع- ق "را در عملياتي ضربتي، دستگير کردند .

وي خاطر نشان کرد : متهم در بازجوئي ها تاکنون به 6 فقره سرقت اموال خودرو در اين شهرستان اعتراف کرد .

فرمانده انتظامي شهرستان آمل در پايان از شهروندان خواست : ضمن توجه به هشدارهاي انتظامي و تجهيز وسايل نقليه خود به سيستم هاي ايمني از بجا گذاشتن اسناد، اوراق بهادار، وجه نقد و اشيا قيمتي در خودرو خودداري کنند.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0