بزرگترین مرکز نگه داری ایتام کشور در آمل احداث می شود
15 آبان 1396 ، دیدگاه 0
رییس اداره بهزیستی آمل : ساخت این مرکز حدود 3 میلیارد تومان هزینه دارد که از سوی دکتر دادگر صورت می گیرد و در هفته های آینده کلنگ زنی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ وحید حسین زاده، رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل در جلسه علنی شورای اسلامی شهر آمل گفت: سطح خدمات بهزیستی بسیار زیاد است و حدود 6 هزار معلول در آمل از خدمات مستمر استفاده می کنند و 25 درصد جمعیت شهرستان نیز از خدمات غیرمستمر استفاده دارند که بیش از 83 وظیفه برای ما تدوین شد.

وی ادامه داد: بهزیستی آمل کارهای خوبی را با همکاری مسئولین شهرستان صورت داد و زمین برای احداث پارک ویژه معلولین در اختیار قرار گرفت.

حسین زاده از احداث بزرگترین مرکز نگه داری ایتام کشور در آمل خبرداد و افزود: ساخت این مرکز حدود 3 میلیارد تومان هزینه دارد که از سوی دکتر دادگر صورت می گیرد و در هفته های آینده کلنگ زنی خواهد شد.

رییس اداره بهزیستی آمل با بیان اینکه خانه امام سجاد(ع) در دوهفته آینده افتتاح می شود افزود: احداث بازارچه خیریه در راستای اشتغال پایدار در دستور کار قرار دارد و از شهرداری درخواست داریم زمین در اختیارمان قرار گیرد.

حسین زاده بیان داشت: امسال 4 میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال گرفتیم که بیش از 165 نفر در فرآیند وام قرار گرفتند و تنها 30 نفر برای دریافت وام باقی ماندند.

رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل خاطرنشان کرد: درخواست داریم تا زمین احداث بازارچه محقق گردد تا حمایت از زنان سرپرست خانوار صورت گیرد که به دنبال ایجاد اشتغال پایدار هستیم.

وی ادامه داد: طرح 14 جهیزیه را به نیت چهارده معصوم(ع) داشتیم که قرار شد از سوی شهرداری به هر زوج پانصد هزارتومان داده شود.

حسین زاده بیان داشت: می خواهیم هر فصلی برنامه ای داشته باشیم تا به صورت تخصصی برای رفع مشکلات مددجویان بهزیستی شهرستان آمل اقدام کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0