ششمین همایش جرعه ای از ایثار در آمل برگزار می شود
15 آبان 1396 ، دیدگاه 0
رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر آمل : ششمین همایش جرعه ای از ایثار با یاد پهلوان ناجی آملی سید حسین ابراهیمیان در شهرستان آمل برگزار می شود که این همایش جزو معدود همایش هایی می باشد که به انسان آرامش خاصی می دهد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ محمد محمدی، نایب رییس شورای اسلامی شهر آمل در شانزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر آمل با گرامی داشت روز دانش آموز و روز مازندران افزود: هر دو افتخار برای نام گذاری 14 آبان بعنوان روز مازندران متعلق به شهرستان آمل است که یکی تیرماه سیزده شو و دیگری استقرار اولین حکومت علویان توسط حسن بن زید علوی در آمل می باشد که سرقت فرهنگی صورت گرفته و به نام شهرهای دیگر قرار دادند و از رسانه ها می خواهیم در این امر ورود پیدا کنند.

وی تصریح کرد: ششمین همایش جرعه ای از ایثار با یاد پهلوان ناجی آملی سید حسین ابراهیمیان در شهرستان آمل برگزار می شود که این همایش جزو معدود همایش هایی می باشد که به انسان آرامش خاصی می دهد.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر آمل خاطرنشان کرد: این همایش در روز پنج شنبه (روز اربعین) در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل برگزار می گردد.

نایب رییس شورای اسلامی شهر آمل ضمن اعلام حمایت مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل از برگزاری این همایش ادامه داد:  ایثارگران برتر 9 نفر هستند که از خانواده شهدا، پیوند اعضا، خانواده اعدامی رضایت داده شده، پاکبان شهرداری که در حین انجام وظیفه فوت کرده و دیگر عزیزان را شامل می شود.

محمدی در ادامه ضمن قدردانی از تلاش های اداره بهزیستی شهرستان آمل گفت: ضرورت دارد زمینی برای احداث بازارچه زنان سرپرست خانوار از سوی شهرداری آمل در اختیار بهزیستی قرار گیرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0