در همایش تجلیل از فعالان پدافند غیر عامل استان؛
13 آبان 1396 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل رئیس کمیته برتر حوزه پدافند غیرعامل مازندران شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ همزمان با ششمین روز گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل با شعار استحکام بخشی و صیانت از زیرساخت های کشور ، همایش تجلیل از فعالان عرصه پدافند غیرعامل استان با حضور فرمانداران، مدیران دستگاه های اجرایی استان و دبیران کارگروه ها و کمیته های استان و با سخنرانی یونسی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و جانشین رئیس شورای پدافند غیرعامل و نبوی مدیرکل پدافند غیرعامل برگزار گردید.

در پایان این همایش از فرماندار ویژه آمل بعنوان رئیس کمیته برتر حوزه پدافند غیر عامل استان مازندران با اهدای لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

استاندار و رئیس کمیته پدافند غیرعامل استان مازندران با ارسال لوح سپاس از تلاش و زحمات معاون استاندار و فرماندار ویژه و رئیس کمیته پدافند غیرعامل شهرستان آمل قدردانی بعمل آورد.

متن لوح سپاس:

جناب آقای سید جعفر رسولی

معاون استاندار و فرماندار ویژه و رئیس کمیته پدافند غیرعامل شهرستان آمل

تحقق سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری در پدافند غیرعامل مرهون تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر مدیران فداکار و جهادی است که در این راستا مدبرانه ومجاهدانه برای انجام وظیفه و رسالت سازمانی ، پیشرفت امور ، رشد وتعالی مجموعه تحت مسئولیت فرد و سازمان نقش آفرینی می کنند.

برابر ازریابی عملکرد یکساله کمیته های تابعه در اجرای برنامه ها وتحقق اهداف پدافند غیرعامل در راستای اقتدار درون زا، پایداری ملی و ارتقا آمادگی ومصون سازی جامعه ،بدینوسیله از تلاش های ارزنده و همت والای جنابعالی و مجموعه اعضای آن شهرستان که موجب کسب عنوان رئیس کمیته برتر در سال 1396با تاسی از شعار"پدافند غیرعامل ، حصول اطمینان از مصونیت و آمادگی کشور "و درراستای تاکیدات دولت تدبیروامید در سطح استان مازندران گردید کمال تقدیر و تشکر بعمل می آید.

توفیق روزافزون جنابعالی را درسایه الطاف الهی و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) ومنویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) وسیاست های دولت تدبیروامید درتعالی و پیشرفت و تحقق اهداف مقدس جمهوری اسلامی آرزومندم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0