در مراسم معرفی علی قاسمی به عنوان شهردار جدید زرگرشهر بابل تاکید شد:
13 آبان 1396 ، دیدگاه 0
پیشرفت و توسعه زرگرشهر بابل در سایه وفاق و همدلی میسر می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ مراسم تودیع و معارفه علی قاسمی به عنوان شهردار جدید زرگر شهر بابل با حضور امام جمعه زرگرشهر و بخش لاله آباد، بخشدار لاله آباد، کارشناسان دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران، مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان بابل و بخش لاله آباد، روحانیون، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان و مردم قدرشناس در تالار پارسه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین محسن شیخی عزیزی امام جمعه زرگرشهر و بخش لاله آباد شهرستان بابل با قدردانی از تلاش و زحمات شهردار و اعضای قبلی شورای اسلامی شهر زرگرشهر با توصف یک شهر ایده آل در نظام اسلامی گفت: هرکسی بخواهد در هر بعدی از زندگی از آموزه های الهی بهره ببرد می تواند از فرامین الهی خوشه گیری کند.

وی افزود: در جامعه ای زندگی می کنیم برمبنای آموزه های الهی باید شهرمان بر همین مبنا باشد و اعضای شورای اسلامی و شهردار به دنبال خدمت در شهر اسلامی باشند.

امام جمعه زرگرشهر یادآورشد: متاسفانه در برخی از شهرهای اسلامی که قدم می زنیم نمادهای شیطانی را مشاهده می کنیم و در شهر اسلامی در ودیوار آن باید نماد الهی باشد و قدم اول شهردار در ساخت شهر در جامعه اسلامی بر مبنای توحیدی باشد.

دکتر نعمت الله کفشگر رییس و سخنگوی شورای اسلامی زرگرشهر گفت: خداوند بزرگ بر ما منت نهادند که اینجانب و دیگر اعضای شورای اسلامی شهر زرگر شهر آقایان مهدی زاهدیان ، صفدر صادقی  ، روح الله رستمی و محمد رضا صیادی که مردم شریف و نجیب زرگرشهر در انتخابات پرشور ما را به عنوان خدمتگذاران خودشان انتخاب کردند و از این حسن اعتماد ممنون دار هستیم.

 وی با اشاره به اینکه همت و تلاش همه مسئولین برای آبادانی شهر را طلب می کنیم افزود: شهر زرگرشهر به عنوان پیشانی بابل و شاهراه مواصلاتی آمل ، بابل و قائم شهر قراردارد که متاسفانه از کمترین امکانات اولیه محروم می باشد.

رییس شورای اسلامی زرگرشهر بابل با اشاره به نبودن بانک ، سالن های ورزشی و دیگر امور عنوان داشت: شهری که دانش آموزان برای عبور و مرور دچار مشکل هستند و برای رفت وآمد دغدغه دارند و شهری که آب شرب برای خوردن ندارند و با افت فشار مواجه هستیم و با کمترین بارندگی آب رودخانه به دلیل عدم دیوارهای بتونی به شهر سرازیر می شود و مردم متحمل هزینه های سنگینی می شوند.

کفشگر با اشاره به انتخاب علی قاسمی به عنوان شهردار زرگرشهر از بین 13 کاندید گفت: برای حل مشکلات شهری علاوه بر حمایت و کمکهای مسئولین استانی و شهرستانی، نیازمند مشارکت مردم در تصمیم گیری شهر هستیم تا بتوانیم خدمتی در خورشان مردم ارائه دهیم.

وی مقدس ترین لباس را لباس رفتگر توصیف نمود و اشاره کرد: همه عالم رفتگر هستند و هرکسی و در هر لباسی رفتگر است.

 مهندس علی قاسمی شهردار جدید شهر زرگرشهر با قدرشناسی و سپاس از تلاش و زحمات شهردار قبلی و اعضای سابق شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری گفت: نفس خدمت مهم است وجغرافیا و جمعیت مهم نیست و شهدای عزیز مدافعان حرم که در کشورهای عراق و سوریه جنگیدند تا نام ایران اسلامی سربلند باشد و تنها کاری که از دستمان برمی آید به عنوان خدمت، توشه ای برای آخرت برداریم.

 وی با اشاره به گفتمان در مدیریت شهری یعنی همکاری ، همیاری و آبادانی را به عنوان سرلوحه کارمان داشته باشیم که در مسیر نیازمند حمایت و همراهی هستیم و امید داریم با آینده نگری خدمتی صادقانه به مردم شریف و قدرشناس داشته باشیم.

 شهردار زرگرشهر ازتشکیل ستاد توسعه و عمران شهر خبرداد و اظهارداشت: اگر قرار است کاری اتفاق بیافتد و دغدغه همه رفع شود کارهای شاخص و ماندگاری درشهر انجام دهیم و باید همه پای کار باشیم و به این شعار ایمان داشته باشیم که شهر من به آبادانی تو می اندیشیم.

 قاسمی ضمن حمایت از ورود سرمایه گذاران در این شهر و در تمام بخش ها در جهت رشد وتوسعه گفت: وظیفه شهرداری مشخص و دستگاههای اجرائی هم وظایفشان مشخص است و از سال 83 که زرگرمحله به عنوان شهر تبدیل شده از بسیاری از خدمات محروم است.

 وی با بیان مشکلاتی که مطرح می شود از زبان مردم است که به ما منتقل می کنند ادامه داد: امروز شهردار با برخی از دستگاهای خدمات رسان در ساختمان شهرداری مشغول خدمت رسانی مردم هستند و باید خدمات حداکثری باشد و تا کی باید در ساختمان شهرداری باقی بمانند.

شهردار زرگرشهر از مسئولین استانی درخواست نمود که پای کار بیایند و ادامه داد: قرار نیست وظایف خود را انجام ندهند و بار مسئولیت دستگاههای دیگر رابه دوش بکشند که متاسفانه شهرداری از هزینه جاری مانده است.

 در ادامه مراسم مهندس شهرام مهدوی کارشناس دفتر امور شهری استانداری مازندران ، مصطفی زاده گنجی بخشدار لاله آباد و  مهندس تقی پور شهردار سابق  درخصوص مسائل و مشکلات شهر و اقدامات صورت گرفته توضیحاتی را دادند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0