پیروزی قاطعانه تاتنهام مقابل رئال مادرید/ توقف دوباره دورتموند
11 آبان 1396 ، دیدگاه 0
تیم های فوتبال تاتنهام و رئال مادرید در دیداری حساس برابر یکدیگر قرار گرفتند که در پایان تیم تاتنهام مدافع قهرمانی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را مقتدرانه از پیش روی برداشت.

در این بازی که از گروه H رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب در ورزشگاه ومبلی لندن برگزار شد تیم تاتنهام با حساب ۳ بر یک رئال مادرید را شکست داد.

نیمه نخست این بازی یک بر صفر به سود تاتنهام همراه شد. دله آلی در دقیقه ۲۷ توپ ارسالی از راست را در دهانه دروازه به گل تبدیل کرد. رئال مادرید چندین بار در این نیمه فرصت گلزنی ایجاد کرد اما این اتفاق نداد. در مقابل خوش شانس هم بود که تاتنهام به گل های بعدی دست پیدا نکرد.

در نیمه دوم تیم رئال مادرید فشار را روی دروازه حریف بیشتر کرد ولی در مقابل تاتنهام ضد حملات برق آسا را در دستور کار قرار داد و روی این برنامه دو بار توسط دله آلی (۵۶) و کریستین اریکسن (۶۵) به گل رسید.

رئال مادرید که این نتیجه را باور نداشت توپ و میدان را در اختیار گرفت و در دقیقه ۸۰ روی ضربه زمینی و محکم کریستیانو رونالدو در دهانه دروازه حریف به گل رسید اما نتوانست خود را از این شکست سنگین نجات بدهد.

تاتنهام با این برد ارزشمند ۱۰ امتیازی شد و در صدر جدول باقی ماند. رئال مادرید با ۷ امتیاز در مکان دوم قرار دارد.

تیم دورتموند در مصاف خانگی برابر آپوئل نیکوزیا روند ضعیف خود در این فصل را ادامه داد و برابر این تیم یک بر یک متوقف شد. رافائل گوئیریرو (۲۹) زننده گل تیم دورتموند بود. در مقابل پوته (۵۲) برای تیم آپوئل گل زد.

شاگردان پیتر بوش با این تساوی ۲ امتیازی شدند و در رده سوم باقی ماندند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0