ساختمان جدید بخشداری دشت سر کمتر از یکسال آینده به بهره برداری می رسد+ عکس
11 آبان 1396 ، دیدگاه 0
مدير فني و اجرايي اداره كل راه و شهرسازی مازندران : همه عزیزان کمک کنند تا با استفاده از تمام ظرفیتهای بخش و استفاده از اعتبارات کمیته برنامه ریزی شهرستان بتوانیم تا کمتر از یکسال این ساختمان را به اتمام برسانیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ مهندس سيد عباس رهگشای مدير فنی و اجرايی اداره كل راه و شهرسازی مازندران  در جریان بازدید از چگونگی ساخت ساختمان جدید بخشداری دشت سر که با حضور بخشدار دشت سر، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل ، رئیس شورای اسلامی بخش ، مدیرعامل دهیاران بخش ، دهیاران و پیمانکار مربوطه حضور داشتند گفت: بر اساس برنامه پنج ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ايران ، كليه ساخت و سازهاي اماكن دولتي و عمومي برعهده مديريت فني و اجرايي اين اداره كل است.

وي از ايمني ، فناوري مناسب و مديريت كيفيت به عنوان سه اصل تاثير گذار در ساخت و سازها ياد كرد و خاطر نشان ساخت: مازندران يكي از توانمند ترين استان هاي كشور از لحاظ نيروهاي فني و مهندسي بوده و شركت ها و مشاورين توانمند اين استان در بسياري از پروژه هاي ملي و حتي بين المللي در كشورهاي همسايه در حال فعاليت مي باشند.

مدير فني و اجرايي اداره كل راه و شهرسازی مازندران افزود: بايد براي بهره برداري نهايي پروژه ها همتي مضاعف داشت چرا كه روند اجرايي و پيشرفت فيزيكي آنها مناسب نبوده و بايد براي تسريع در اجراي آنها تلاشي مضاعف نمود.

رهگشای با اشاره به تامین اعتبار لازم جهت ساخت ساختمان بخشداری دشت سر ادامه داد: همه عزیزان کمک کنند تا با استفاده از تمام ظرفیتهای بخش  و استفاده از اعتبارات کمیته برنامه ریزی شهرستان بتوانیم تا کمتر از یکسال این ساختمان را به اتمام برسانیم.

 وی اشاره کرد: خوشبختانه تاکنون ساختمان سه بخشداری افتتاح و به بهره برداری رسید و ساختمان 6 بخشداری دیگر در دست اجرا می باشد.

وی اظهارداشت: ساختمان بخشداری دشت سر در 3 طبقه با زیربنای 126 متر مربع ساخته خواهد شد.

دکتر علی فرشید فر بخشدار دشت سر با اشاره به وجود پتانسیل و ظرفیت های بالقوه ای که در بخش وجود دارد گفت: مردم بخش دشت سر مردم قدرشناسی هستند و قدردان تلاش و زحمات مدیران خود خواهند بود.

وی اشاره کرد: نگاه ویژه به ساخت مورد توجه قرار گیرد تا خدایی ناکرده درآینده شاهد بی کیفیت بودن ساختمان نباشیم تا باعث نگرانی مردم بخش شود.

 بخشدار دشت سر از آمادگی درتامین بخشی از هزینه ها توسط شوراهای اسلامی ، دهیاران و خیرین منطقه خبرداد.

فرشیدفر با اشاره به دغدغه مردم درکندی عملیات چهاربانده کردن محور آمل به بابل عنوان داشت: برای رفع این دغدغه همت مضاعف را طلب می کند که بار دیگر شاهد تصادفات و مرگ عزیزان نباشیم.

مهندس قاسم رمضانی رئیس اداره راه و شهرسازی آمل با اشاره به دغدغه مردم بخش گفت: خوشبختانه پیگیری های خوبی صورت گرفته که پیمانکار مربوطه جهت تسهیل درکار فعالیت خوبی دارد.

وی اشاره کرد: ده کیلومتر محور و 6 کیلومتر چهار بانده کامل انجام شد  و اخیرا هم 2800 متر از اول مهر تحویل پیمانکار شده و شروع کار نموده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل گفت: برای اجرائی کرده چهاربانده محور آمل به بابل حدود ده میلیارد ریال اعتبار پیش بینی که کمتر از ۴۰ درصد تخصیص یافته است.

وی همچنین ضمن قدردانی از پیگیری های نماینده مردم آمل در مجلس و فرماندار ویژه آمل درخصوص تامین اعتبارات ادامه داد: برای آسفالت راه روستائی قیر یارانه ای بصورت مشارکتی تهیه گردیده که با کمک شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران بخش عملیات آسفالت شروع خواهد شد.

وی همچون با اشاره به بازدید صورت گرفته از روستاهای بخش دشت سر با حضور بخشدار مقرر شد که اقدامات خوبی برای رفع مشکلات برداشته شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0