درد مشترک استقلال و پرسپولیس/ دروازه‌بان‌هایی که خریدار ندارند!
10 آبان 1396 ، دیدگاه 0
استقلال و پرسپولیس در کنار همه تضادهایی که با یکدیگر دارند، وجوه اشتراک فراوانی هم دارند که بی تمایل نبودن دروازه بان های آنها برای جدایی، یکی از آنهاست.

سرخابی‌های تهران این روزها با یکسری مشکلات و معضلات مشترک دست و پنجه نرم می‌کنند. از جمله روی لبه تیغ قرار داشتن حضور آنها در لیگ قهرمانان آسیا؛ در این مورد از یک سو فدراسیون فوتبال مدعی شد که برای حل مشکل آنها از AFC یک هفته زمان گرفته است و از یک سوی دیگر سخنگوی هیات دولت وعده داد بدهی این دو باشگاه را دولت تقبل خواهد کرد تا مشکلی برای آنها ایجاد نشود.

یکی از معضلات مشترک این دو باشگاه مشکلاتی است که برای دو دروازه بان بزرگ آنها ایجاد شده که البته خیلی محسوس نیست اما می‌تواند عواقبی برای این دو تیم و سنگربانان آنها داشته باشد.

در پرسپولیس زمزمه جدایی علیرضا بیرانوند جدی تر از همیشه مطرح است و حتی گفته می‌شود این دروازه‌بان که فصل گذشته قراردادش را برای ۵ سال با سرخ پوشان تمدید کرده بود، برای جدایی از این تیم گزینه ترک تحصیل و سرباز شدن را روی میز دارد. هرچند بیرانوند هرگز به صورت مستقیم به این موضوع اشاره نداشته  اما سکوت او مقابل این شایعه تا حدودی به آن جنبه جدی بودن بخشیده است.

در استقلال هم شرایطی تقریبا مشابه حاکم است. مهدی رحمتی مدتهاست جایگاه خود را در ترکیب اصلی تیمش از دست داده و ناگزیر به نشستن روی نیمکتی است که تا چند هفته پیش کاملا با آن بیگانه بود. 

در خصوص رحمتی هم زمزمه‌هایی مشابه با بیرانوند به گوش می‌رسد بدون آن که این صحبت‌ها تایید یا تکذیب شود؛ حتی تیم سایپا بعنوان گزینه اصلی برای مقصد بعدی کاپیتان آبی پوشان مطرح شده بود.

علی دایی در نشست خبری یپش از بازی از عدم تمایل به جذب رحمتی صحبت کرد و تراکتورسازی هم امروز آب پاکی را روی دست بیرانوند ریخت. کاظم محمودی سرپرست این تیم با اعلام این خبر که به جبران حرکت جوانمردانه باشگاه پرسپولیس در عدم جذب بازیکن در ابتدای فصل از تراکتورسازی ما هم از این تیم در دوران محرومیت از نقل و انتقالات بازیکن نمی‌گیریم، تاحدودی تکلیف پرسپولیس و بیرانوند را مشخص کرد.

یکی از دردهای مشترک سرخابی‌ها دلخوری دروازه‌بان‌های اول این تیم است و بی تمایل نبودن برای جدایی از این دو تیم و البته جالب اینجاست که مسئولین دو تیمی که از آن بعنوان مقصد بعدی آنها نام برده می شد به صورت رسمی عدم نیاز به این دو بازیکن بزرگ را اعلام کرده‌اند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0