16 دستگاه اتوبوس سازمان جهت خدمت ‌رسانی به زائران حسینی در مرز مهران مستقر می‌ شوند
9 آبان 1396 ، دیدگاه 0
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل و حومه : در راستای رفاه و تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی در مرز مهران، کاروان اتوبوس های این سازمان به نام کاروان شهدای مدافع حرم آمل به شهر مرزی مهران اعزام و مستقر خواهند شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ دکتر حسن مهدوی فر مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل و حومه افزود: در راستای رفاه و تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی در مرز مهران، کاروان اتوبوس های این سازمان به نام کاروان شهدای مدافع حرم آمل به شهر مرزی مهران اعزام و مستقر خواهند شد.

وی ادامه داد: همه ساله شاهد افزایش حضور زائران برای شرکت در پیاده روی به مناسبت اربعین حسینی هستیم که برنامه ها برای ارائه خدمات مطلوب به عزیزان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مهدوی فر خدمت رسانی به زائران سیدالشهدا را کاری ارزشمند و شایسته تقدیر دانست و عنوان داشت: با برنامه ریزی و هماهنگی لازم و تامین ناوگان مورد نیاز ، کاروانی از اتوبوس های سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل برای افزایش ایمنی در سفر و ارائه خدمات مطلوب به عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) در حوزه حمل و نقل عمومی در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل تصریح کرد: مهمترین و اصلی ترین اولویت ما رفاه و آرامش زائران حسینی است و بر همین منظور تمهیدات لازم انجام گرفته تا ناوگان اعزامی بخشی از جابجایی زائران را به نحو مطلوب و با افتخار انجام دهد.

مهدوی فر در پایان عنوان داشت که کاروان شهدای مدافع حرم سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل در روز 12 آبان ماه در قالب ستاد اربعین حسینی به تعداد 16 دستگاه اتوبوس ، یک دستگاه سمند ، 6 پرسنل سازمان و 30 راننده اعزام خواهد شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0