برگزاری مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان مازندران با قهرمانی کشتی گیران آمل
7 آبان 1396 ، دیدگاه 0
مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان مازندران ، با گرامداشت شهید مدافع حرم محسن حججی که به میزبانی هیات کشتی شهرستان آمل برگزار شد ، با قهرمانی کشتی گیران این شهرستان پایان یافت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان مازندران ، با گرامداشت شهید مدافع حرم محسن حججی که به میزبانی هیات کشتی شهرستان آمل برگزار شد ، با قهرمانی کشتی گیران این شهرستان پایان یافت.

در روز پایانی این مسابقات که در سالن ورزشی پیامبر اعظم آمل برگزار شد، تیم آمل با کسب 55 امتیاز قهرمان شد تا پس از درخشش فرنگی کار این شهرستان ، در رشته آزاد نیز به عنوان مدعی جدید در مازندران مطرح شوند.

تیم قائمشهر با 51 امتیاز دوم شد و تیم جویبار با 33 امتیاز در رده سوم قرار گرفت.

در این مسابقات که در 10 وزن و بر روی سه تشک کشتی برگزار شد، در وزن 45کیلوگرم رحمان عموزاد از بهشهر به مقام نخست دست یافت ، آرمین حبیب زاده از قائمشهر مقام دوم شد و پوریا کاظمی از بندپی شرقی و عباس ابراهیم زاده از ساری هم به صورت مشترک سوم شدند.

در وزن 48کیلوگرم مهدی ویسی از کلاردشت با پیروزی برابر سید محمد مسعود حسینی از فریدونکنار قهرمان شد و آرمان آقاجانی از تیم آمل الف و رضا چلویی از میاندورود مشترک سوم شدند.

در وزن 51 کیلوگرم عرفان الهی از تنکابن مقام نخست را از آن خود کرد ، محمد بخشی از قائمشهر دوم شد و سروش کاظمی از تیم آمل ب و علی سینه سپهر از گلوگاه مشترک مقام سوم را کسب کردند.

در وزن 55 کیلوگرم محمد قاسمعلی از بهشهر بر سکوی قهرمانی تکیه زد، بهرام یزدانی از قائمشهر مقام ، علی مقدم از جویبار و حسن عبادی از ساری در رده های دوم تا سوم مشترک ایستادند.

در وزن 60 کیلوگرم سیدحمیدرضا حسینی از گیلخواران جویبار با شکست آرمین مجیدی از تیم آمل الف به مقام نخست این وزن رسید و مقام سوم مشترک نیز به امیرحسین رضایی از قائمشهر و یاسین خرماگهی از گلوگاه رسید.

در وزن 65 کیلوگرم محمد کریمی از تیم آمل الف برابر احمدرضا مهدی زاده همشهری خود از تیم آمل پیروز و قهرمان شد و ابوالفضل پاشا از بابل و مهدی احسانی از ساری به مقام سومی مشترک بسنده کردند.

در وزن 71 کیلوگرم مقام قهرمانی به محسن رگنی از قائمشهر رسید ، امیرمحمد محمودجانلو از گلوگاه دوم شد و علی نصیری از نور و سینا مربی از جویبار به طور مشترک سوم شدند.

در وزن 80 کیلو گرم آرمین بابایی از قائمشهر در صدر ایستاد ، محراب محسنی از فریدونکنار نایب قهرمانی خود را به دست آورد و امیرحسین اکبرزاده از تیم آمل الف و ایلیا رحمت نژاد از قائمشهر در رده سوم مشترک ایستادند.

در وزن ٩٢ کیلوگرم حسن قربانزاده از تیم آمل الف با پیروزی برابر حسین اصغرپور از گیلخواران جویبار مقام قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد ، امیرمحمد کیانی از بابلسر و علیرضا رمضان زاده از قائمشهر سومی مشترک را کسب کردند.

در وزن 110 کیلوگرم امیرحسین زارع از تیم آمل الف با پیروزی نزدیک برابر امیرحسین یوسفی از تیم آمل ب قهرمان شد و امیرحسین اسماعیلی از جویبار و شایان گشایشی از نوشهر به طور مشترک سوم شدند.

در مسابقات کشتی آزاد نوجوانان مازندران جام شهید محسن حججی ٣٧4 کشتی گیر در قالب 37 تیم از شهرهای استان در 10 وزن روزهای پنجشنبه ، جمعه و شنبه در سالن ورزشی پیامبر اعظم آمل رقابت کردند.

نفرات برتر هر وزن از سوی هیات کشتی مازندران به اردوی متمرکز استانی دعوت می شوند تا برترین ها در قالب تیم منتخب کشتی آزاد نونهالان مازندران به مسابقات قهرمانی کشور اعزام شوند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0