همایش ملی توسعه اجتماعی و فرهنگی در ایران (فرصت ها و چالش ها)
7 آبان 1396 ، دیدگاه 0
نخستین همایش ملی "توسعه اجتماعی و فرهنگی در ایران" توسط انجمن علمی علوم اجتماعی موسسه آموزش عالی سبز، بیست وسوم آذر ماه امسال در شهرستان آمل برگزار خواهد شد.

دکتر تقی آزاد ارمکی افزود: قصد داریم تا با برگزاری این همایش و دعوت از دانشجویان و پژوهشگران علاقه مند به موضوع توسعه، فضایی برای گفتگو و تبادل اندیشه فراهم آوریم.

  وی ادامه داد: تلاش خواهیم کرد اندیشه های مطرح در این همایش را ارتقاء دهیم تا منجر به شکل گیری هویتی در این زمینه شود و در نهایت نسل جدیدی پا به عرصه بگذارند که به عنوان متخصصان توسعه به فعالیت بپردازند و این امر مهم را در کشور پی گیری نمایند.

استاد جامعه شناسی دانشگاه سبز در ادامه گفت: شرکت کنندگان در این همایش ، کنشگران توسعه در آینده ی ایران خواهند بود و گفتمان توسعه  را در کشور زنده و پویا نگاه خواهند داشت.

استاد دانشگاه تهران برگزاری این همایش ها را موجب تقویت انجمن های علمی دانشجویی و گسترش  شبکه انجمن های علمی و تمرکز این انجمن ها بر فعالیت های علمی دانشگاهی دانست.

دکتر آزاد ارمکی در پایان تاکید کرد:  امیدواریم با برگزاری همایش هایی از این نوع ، گفتمان توسعه را که در حال حاضر  در محافل دانشگاهی به لحاظ مفهومی از دستور کار خارج شده است و چندان رغبتی به بحث توسعه نیست، مجدداً احیاء و مورد توجه قرار دهیم.

لازم به یادآوری است همایش توسعه اجتماعی و فرهنگی در ایران در تاریخ 23 آذر ماه امسال در دانشگاه سبز شهرستان آمل برگزار خواهد شد و پژوهشگران تا 20 آبان ماه جهت ارسال مقالات به آدرس:     onf@sabz.ac.ir

فرصت دارند.علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت دانشگاه به آدرس   www.sabz.ac.ir

مراجعه کرده و یا با تلفن 01143272969 تماس حاصل فرمایند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0