شورای توسعه فرهنگ و هنر در شهرستان آمل آغاز به کار کرد + عکس
6 آبان 1396 ، دیدگاه 0
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان آمل : تمام سعی و تلاش مان براین است که بتوانیم با استفاده از خرد جمعی و ایجاد بسترهای لازم در جهت گسترش فرهنگ و هنر شهرستان گام برداریم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل، پیشکسوتان، مسئولین انجمن ها ، رابطین در حوزه فرهنگ و هنر و رسانه ، شورای توسعه فرهنگ و هنر شهرستان آمل آغاز به کار کرد.

امیر امیرنیا رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل با قدردانی ازتلاش و زحمات صورت گرفته در سالهای گذشته در عرصه فرهنگ و هنر آمل گفت: تمام سعی و تلاش مان براین است که بتوانیم با استفاده از خرد جمعی و ایجاد بسترهای لازم در جهت گسترش فرهنگ و هنر شهرستان گام برداریم.

 وی با اشاره به اینکه تمام انجمن های تحت نظارت این اداره فعالیت چشمگیری دارند افزود: حضور پیشکسوتان در کنار جوانان علاقمند به هنر می تواند بارقه امیدی باشد که این عزیزان بتوانند از تجربیات پیشکسوتان در ادامه مسیرشان استفاده کنند.

 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل با اشاره به وجود 116 کانون مساجد و 55 موسسه فرهنگی و هنری در شهرستان عنوان داشت: یکی از مشکلات در حوزه فرهنگ وهنر شهرستان از هم دور بودن می باشد که با برگزاری اینگونه جلسات فصل البابی باشد که بتوانیم بیشتر در اجرای برنامه ها همدیگر را کمک کنیم.

 امیرنیا تاکید کرد: موسسات فرهنگی مسئول برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری می باشد و این اداره فقط نظارت و ایجاد بستر سازی درحوزه فرهنگ وهنر عهده دار می باشد.

 وی اظهارداشت: برای گسترش فرهنگ وهنر شهرستان نیاز است که تمام انجمن ها همکاری تنگاتنگی را با اصحاب رسانه شهرستان داشته باشند تا از این طریق بتوانیم برنامه های خودمان را در تمام حوزه ها رسانه ای کنیم.

 وی گفت: امید است که با تشکیل این شورا در آینده اتفاقات خوبی در صحنه فرهنگ و هنر رقم زده شود و آن دغدغه ای که داشتیم حل شود.

 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل یادآورشد: برای کم کردن دغدغه ها در عرصه فرهنگ و هنر و خدمت در این عرصه باید از تمام ظرفیت های کشوری، نماینده مردم آمل در مجلس ، امام جمعه ،  فرماندار ویژه آمل و دیگر مدیران استفاده کنیم.

 استاد رمضانعلی اولیایی از پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر شهرستان آمل با اشاره به اینکه این نشست را به فال نیک می گیرم گفت: این نشست ها باعث ارتباط بین افراد فرهیخته با پیشکسوتان خواهد بود.

وی اشاره کرد: در این جمع هیچ چیز کم نداریم و باید برای فرهنگ و هنر شهر از تمام توان استفاده کنیم.

 استاد اولیایی خاطرنشان کرد: چشم و عقل ما به نوجوانان و جوانان است که ما پیران را رها نکنند و با حرکتشان ما را به راه بیاورند.

 وی تاکید کرد: با از هم دور بودن کاری از پیش نمی توان برد و در سایه خرد جمعی و تصمیم بموقع کار در جهت ایجاد بسترسازی و ارتقای فرهنگ وهنر تلاش کنیم.

 در این نشست صمیمی پیشکسوتان و مسئولین انجمن ها مسائل و مشکلات در حوزه کاری را مطرح کردند و در پایان سید محسن مرعشی مرزنگو به عنوان رابط شورای توسعه فرهنگ و هنر شهرستان آمل انتخاب شد تا پیگیری مصوبات و جلسات شورا باشد.

لازم بذکر است قرار شد شورای توسعه فرهنگ و هنر شهرستان آمل در هر فصلی جلساتی را برگزارکند و درخصوص مسائل فرهنگ و هنر شهرستان تصمیماتی گرفته شود.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0