آمادگی دو موکب آمل برای خدمت ‌رسانی به زائران اربعین / حسینیه آملی ها در نجف ساخته می شود
6 آبان 1396 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : تلاش برای پذیرایی از زوار اربعین حسینی امری پسندیده و معنوی است و باید همگان در این مسیر تلاش ویژه‌ای داشته باشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سید جعفر رسولی فرماندار ویژه شهرستان آمل در جلسه ستاد اربعین حسینی که با حضور امام جمعه، دادستان، خیرین و روسای ادارات برگزار شد عشق به امام حسین (ع) را پاداش اعمال خیر انسان دانست و اظهار کرد: در روایات داریم خداوند اگر بخواهد اعمال خیر انسان را پاداش دهد در دل او عشق به امام حسین (ع) ایجاد می کند و اگر بخواهد کسی را به خاطر گناهان مجازات کند، در دلش بغض و کینه نسبت به سیدالشهدا می اندازد.

وی افزود: فردای قیامت همه آن ها که در صحنه محشر حاضر می شوند آرزو می کنند ای کاش زائر قبر امام حسین (ع) بودند چون آنجا می بینند زوار امام حسین چه کرامت هایی از زیارت سیدالشهدا نصیب آن ها شده است.

فرماندار ویژه آمل ادامه داد: ممکن است ما امروز متوجه نشویم ولی در روز قیامت آنقدر توجه الهی نصیب زوار امام حسین (ع) می شود که همه آرزو می کنند ای کاش ما هم رفته بودیم.

وی ضمن تقدیر از عملکرد خادمان و موکب آمل  در اربعین سالهای گذشته، بیان کرد: خدمت به مردم نشان می دهد انگیزه خادمان الهی بود و تلاش برای پذیرایی از زوار اربعین حسینی امری پسندیده و معنوی است و باید همگان در این مسیر تلاش ویژه‌ای داشته باشند.

رسولی با بیان اینکه جلسات ستاد اربعین شهرستان با قوت پیگیر امور بوده است تصریح کرد: با تمهیدات انجام شده از سوی ستاد تلاش می کنیم بهترین خدمات در خصوص پذیرایی و اسکان زائران ارائه داده شود و روزانه ۵ هزار وعده غذایی شامل صبحانه، ناهار و شام در شهر نجف و کربلا به زائران عرضه می شود.

 وی اشاره کرد: از چند روز گذشته اکیپ های مورد نظر برای استقرار در دو موکب اعزام شدند و امید داریم که بتوانیم از زائران حسینی به نحو شایسته ای پذیرائی کنیم.

فرماندار ویژه شهرستان آمل از خرید زمین جهت ساخت حسینیه آملی ها در نجف خبرداد وگفت: امید داریم که با کمک خیرین و علاقمندان به خاندان عصمت وطهارت حسینیه ای بنام آمل در شهر نجف بنا کنیم که علاوه بر کارهای فرهنگی پذیرای زائران آملی هم باشد.

حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل با اشاره به سفر خود به شهرهای نجف و کربلای معلی اظهارداشت: در این سفر از نزدیک موکب شهرستان آمل را مورد بررسی قرار دادیم و قرار بر این شد که با همکاری مسوولان این مراسم خوب برگزار شود.

امام جمعه آمل ادامه داد: از همه مسوولان شهری برای همکاری در اجرای این کار بزرگ تشکر ویژه می ‌کنم و در بحث تهیه غذا، امکانات پزشکی، اسکان و کارهای جانبی بسیاری در حال انجام است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0