با لطیفی لیگ برتری می شویم
3 آبان 1396 ، دیدگاه 0
مدیرعامل باشگاه اکسین البرز : تا قهرمانی در لیگ برتر و درخشش در آسیا با لطیفی ادامه خواهیم داد

کمال آنلاین ؛ به گزارش "ورزش سه" نوید طاهری پور در خصوص شرایط تیم اکسین البرز در جمع خبرنگاران بیان داشت: برخلاف اینکه تیم زمان زیادی را در شروع فصل از دست داد اما روند مثبتی را در پیش گرفته ایم بطوریکه تا تیم دوم جدول فقط 4 امتیاز اختلاف وجود دارد اما باید تلاش بیشتری داشته باشیم تا امتیازات از دست رفته را جبران کنیم.

مدیرعامل اکسین افزود: تلاش کادرفنی و بازیکنان تاکنون فراتر از حد انتظار بوده است، در عین ناباوری لطیفی تیمی با شخصیت بسته و راهی مسابقات کرده است و تا قهرمانی در لیگ برتر و درخشش در آسیا با لطیفی ادامه خواهیم داد . هم مدیریت و هم بازیکنان عاشق کادر فنی فوق العاده و اخلاقیات ایشان هستند.

نوید طاهری پور در پاسخ به اینکه شرایط مالی باشگاه چگونه بوده است ، اذعان داشت: تعهدات مالی باشگاه اکسین به موقع و تاکنون 40 درصد طبق قرارداد پرداخت شده است.

وی در خصوص بازی تیمش برابر گسترش فولاد تبریز در مرحله یک هشتم نهایی نیز بیان داشت: جام حذفی ، جام شگفتی ها بوده است و بازیکنان ما برابر سایپا دست به کار بزرگی زدند و تیم دایی را حذف کردند اما سیاست کلی ما جام حذفی نیست. از کادرفنی و بازیکنان خواسته ایم تا تمام تمرکز خود را روی لیگ گذاشته و در جام حذفی هیچ برنامه ای نخواهیم داشت.

مدیرعامل اکسین اظهار کرد: متاسفانه اکسین روی داوری ها در اکثر بازی ها متضرر شده است ، از کمیته داوران می خواهیم نظارت بیشتری روی داوری ها داشته باشد. بعضی داوری ها جهت دار شده است و امتیازات زیادی را به همین دلیل از دست داده ایم که فیلم آن موجود است. انشاله فدراسیون نیم نگاهی به تیم های خصوصی داشته باشند تا از تیمداری دلسرد نشوند.

وی افزود: در تیم اکسین همدلی و رفاقت زیادی بین بازیکنان و کادرفنی وجود دارد ،  تیمی که بازیکنان عاشق مربی و مدیر تیم باشند و رفاقت حرف اول را بزند قطعا می تواند به قله های موفقیت دست یابد.

طاهری پور در پایان گفت: تمام تلاش باشگاه برای موفقیت در لیگ دسته اول بوده است و برنامه ریزی ما به امید خدا با سرمربیگری علی لطیفی که یکی از سالم ترین مربیان ایران است ، صعود مقتدرانه به لیگ برتر است، امیدواریم این امر در پایان فصل محقق گردد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0