ناگفته های نماینده مردم آمل در مجلس از گازرسانی به بخش لاریجان
2 آبان 1396 ، دیدگاه 0
نماینده مردم آمل درمجلس : حتی با خودرو شهرداری دماوند آگهی پخش کردند در بین مردم تا با عوام فریبی احساسات مردم را نسبت به تخریب محیط زیست تحریک کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاحیه گازرسانی شهر رینه لاریجان آمل با بیان اینکه در اجرای پروژه گازرسانی آمل دو خط انتقال داشتیم که انتظار می‌رفت به ما کمک شود، بیان کرد: برای شهرک صنعتی نیز نیاز به تقویت نیروی برق بود که سال های گذشته بالغ بر 9 میلیارد تومان اعتبار برای آن اختصاص یافت و مشکل این شهرک حل شد.

وی عنوان کرد: زمان شروع به کار در مجلس آمل فقط چهار روستا خط لوله‌کشی در حال انجام و دو روستای رودبار و زاغده از نعمت گاز بهره‌مند بودند در حالی که 50 درصد از دیگر شهرهای استان گازدار بودند.

یوسفیان ملا با اشاره به اینکه اکنون کلیه مناطق دشت و جلگه این شهرستان از نعمت گاز بهره‌مند شدند، تصریح کرد: برای منطقه لاریجان نیز از شرکت ملی گاز ایران خواستیم تا به هر نحوی این منطقه گازرسانی صورت گیرد به طوری که برخی از نقاط لوله‌گذاری با مجوز وزارت راه در زیر تونل انجام شد.

نماینده مردم آمل در مجلس با تاکید بر اینکه برای اجرای طرح و تایید مجوز وزارت راه دو سال دوندگی صورت گرفت که دوباره مخالفت کردند و گفتند باید وام بگیرید تا رینه گازدار کنیم، عنوان کرد: برای گازرسانی شهرستان آمل بالغ بر 44 میلیارد تومان از بانک های عامل تسهیلات دریافت شد که در این میان نمایندگان بابل و محمودآباد نیز خواستند برای شهرستان آنها هم در لیست قرار دهند که حدود 18 میلیارد تومان برای این دو شهرستان وام گرفته شد.

وی ادامه داد: گاز لاریجان تا مسیر گیلاوند بدون هیچ سنگ اندازی پیش آمد تا اینکه در این مسیر مخالفت ها شروع شد و گفتند که در این منطقه نصف زمین برای دفتر یکی از بزرگان کشور می باشد اما با پیگیری مطمئنا ایشان مخالفتی بر جلوگیری ارایه خدمات به مردم نکردند.

یوسفیان ملا اضافه کرد: اما سودجویان زمین خوار از این سنگ اندازی دست برداشتند و عنوان کردند که لوله‌گذاری گاز در مسیر ساخت مدرسه علمیه دشت مشاء قرار گرفته و باید جلوی آن گرفته شود، با توجه به اینکه با تحقیق و بررسی ساخت چنین مدرسه‌ای در این مسیر قرار نگرفته بود.

وی اشاره کرد: حتی با خودرو شهرداری دماوند آگهی پخش کردند در بین مردم تا با عوام فریبی احساسات مردم را نسبت به تخریب محیط زیست تحریک کنند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه و محاسبات مجلس با اعلام اینکه سودجویان در این بین ضرر مالی نیز وارد کردند و دو دستگاه خودروی سنگین گریدر را سوزانده و 4 میلیارد تومان خسارت به بار آوردند، گفت: با حکم دیوان عدالت بر توقف کار به دلیل زمان انتخابات کار متوقف شد.

نماینده مردم آمل درمجلس ادامه داد: بعد از انتخابات توسط یک قاضی که با نوشتن چنین حکم توقیفی نشان از عدم آگاهی او نسبت به قوانین بود که چنین حکمی را صادر کردند و بعدا متوجه شدیم چه عواملی پشت پرده بوده است.

 یوسفیان ملا اشاره کرد:  بعد از آن با مراجعه به دستگاه قضایی و دیدار با ریاست قوه قضاییه تقاضای رسیدگی کار دادیم که قبل از ما بخشدار لاریجان تمام موضوعات را با رئیس قوه قضاییه درمیان گذاشته بودند که با حضور رییس دیوان عدالت اداری ابطال حکم ابلاغ شد.

وی بیان کرد: با همه سنگ اندازی ها کار از سر گرفته شد تا به امروز که به بهره‌ برداری رسید.

نماینده مردم آمل در مجلس با ابراز تاسف از کسانی که مسئولیتی دارند و در جهت خدمت رسانی به مردم سنگ اندازی می کنند گفت: چنین افرادی می آیند تا جلوی خدمت رسانی به مردم را بگیرند و آنوقت خود را مسئولین نظام هم می دانند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0