پیشرفت فیزیکی 70 درصدی خانه محله در منطقه امت آباد
1 آبان 1396 ، دیدگاه 1
رئیس اداره راه و شهرسازی آمل : برای ساخت منازل مسکونی در بافت فرسوده تسهیلات 40 میلیون تومانی با سود 9 درصد درنظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ مهندس قاسم رمضانی رئیس اداره راه و شهرسازی آمل در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان آمل با اشاره به اقدامات صورت گرفته جهت توانمند سازی وارتقای زندگی ساکنین در مناطق آسیب پذیر شهر آمل گفت: تکمیل فرم نیاز سنجی برای بازآفرینی شهری با حضور نمایندگان ادارات بهزیستی ، کمیته امداد ، شبکه بهداشت و درمان ، اداره فنی و حرفه ای و شورای محله امت آباد با تشکیل کلاسهای آموزشی و توزیع 100 فرم نیازسنجی آموزشی بین اهالی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه در منطقه آسیب پذیر امت آباد اقدامات خوبی در دست اقدام می باشد افزود: احداث خانه محله با اعتباری بالغ بر 590 میلیون تومان که دارای پیشرفت فیزیکی 70 درصدی می باشد و در دهه فجر امسال افتتاح و به بهردبرداری خواهد رسید.

 رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل در خصوص احداث مرکز بهداشتی اشاره کرد وگفت: خوشبختانه زمین جهت احداث مرکز بهداشت خریداری شده که اعتباری بالغ بر 541 میلیون تومان درنظر گرفته شد و در شرف تحویل به پیمانکار می باشد.

رمضانی همچنین از بستن قرارداد جهت احداث پارک معلولین برای اولین بار با اعتباری بالغ بر 605 میلیون تومان خبرداد.

 وی با تاکید بر اینکه سیاست کلی وزارت راه و شهرسازی بهسازی و احیای بافت ناکارآمد می باشد اظهارداشت: در سطح مازندران جزو شهرهایی هستیم که بیشترین فعالیت را در این مورد داریم و برای ساخت منازل مسکونی در بافت فرسوده تسهیلات 40 میلیون تومانی با سود 9 درصد درنظر گرفته شده است.

 رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان آمل از توزیع قیر یارانه ای خبرداد و ادامه داد: 1100 تن قیر یارانه ای برای 4 شهر مازندران درنظر گرفته شده است که از این سهمیه 350 تن برای شهر آمل می باشد که برای آسفالت کوچه و محلات به شهرداری آمل تحویل داده شد.

حسین احسانی معاون فرمانداری ویژه آمل یادآور شد: منطقه امت آباد و رضوان 38 جزو سکونتگاههای غیررسمی می باشد که بین وزارت راه و شهرسازی ، فنی و حرفه ای و شرکت توانمند سازی تفاهم نامه ای امضا شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. موسی حداد

    موسی حداد

    سلام حداد هستم خیلی سپاس گذار از زحمات شما در محله امت آباد انشاالله بعد اتمام کار خانه محله چند نفر از جوان های همین محل بکار گیری در خانه محله بشند و از آنجایی که زمین خالی داخل محل زیا د وجود داره ای کاش یک پارک داخل محل ویک کارگاه تولیدی داخل محل احداث بشه خدا قوت