در تصمیم برانکو درباره مسلمان دخالت نمی‌کنیم/ دربی سختی خواهد بود
30 مهر 1396 ، دیدگاه 0
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بحث خروج محسن مسلمان از لیست بازیکنان پرسپولیس را در حیطه اختیارات سرمربی تیم دانست و از تصمیمات برانکو ایوانکوویچ حمایت کرد.

محمدرضا حاجی بیگی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره رد تعلیق محرومیت مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس از سوی دادگاه بین المللی ورزش گفت: این خبر را ما هم دریافت کردیم که طارمی باید دوره محرومیت خودش را پشت سر بگذارد. با این حال این موضوع ربطی به اعتراضی که باشگاه پرسپولیس به خاطر محرومیت از حضور در نقل و انتقالات کرده است ندارد. هنوز هم حکمی در این باره به دستمان نرسیده است. فکر می کنم به خاطر پیچیدگی موجود در این پرونده، دادگاه بین المللی ورزش زمان بیشتری را برای بررسی آن صرف خواهد کرد.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره خط خوردن نام محسن مسلمان برای بازی این تیم مقابل نفت تهران در جام حذفی از سوی برانکو ایوانکوویچ تصریح کرد: موضوعات این‌چنینی را بطور کامل به آقای برانکو سپرده ایم. ایشان مسئول فنی است و درباره صفر تا صد این تصمیمات، خودشان تصمیم گیری می کنند و اعمال نظر می کنند. ما هم تمام و کمال از هرگونه تصمیمی که برانکو بگیرد حمایت می کنیم.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه شانس حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را از دست دادیم اما همچنان برای قهرمانی در سایر رقابت ها خواهیم جنگید. جام حذفی نیز یکی از اهداف باشگاه است و امیدوارم با وجود فشردگی بازی های پرسپولیس، بتوانیم هوادارانمان را راضی به خانه هایشان بفرستیم.

حاجی بیگی درباره دربی ۸۵ پایتخت که پنجشنبه هفته حاری برگزار می شود اظهار داشت: این دیدار همیشه حساس بوده است. شرایط خاصی در این بازی وجود دارد چرا که فکر می کنم هر دو تیم از لحاظ آمادگی در شرایط خوبی به سر می برند. استقلال هم توانست برد خوبی در جام حذفی داشته باشد. مطمئنا بازی سختی برای پرسپولیس خواهد بود اما امیدوار به کسب نتیجه هستیم و به تیممان کاملا اعتقاد داریم.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0