اختصاص 50 میلیارد ریال اعتبار برای تسریع در روند ساخت ورزشگاه پنج هزار نفری شهید چمران آمل
27 مهر 1396 ، دیدگاه 0
رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان آمل : 40 هیات ورزشی در آمل فعالیت می کنند که برنامه این هیات ها به صورت روزانه و هفتگی رصد می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ ناصرنصری شاهاندشت رئیس اداره ورزش و جوانان آمل همزمان با هفته تربیت بدنی در مصاحبه مطبوعاتی با خبرنگاران با بیان اینکه تاکنون بیش از 40 میلیارد ریال برای ساخت این ورزشگاه هزینه شده است گفت: ساخت این استادیوم از سال 84 آغاز و کمتر از 40 درصد پیشرفت داشته است.

وی با اشاره به پیگیری های نماینده مردم آمل درمجلس و اختصاص 50 میلیارد ریال اعتبار برای تسریع در روند ساخت ورزشگاه پنج هزار نفری شهید چمران آمل افزود: حدود 17 میلیارد ریال هم از محل بازدید وزیر ورزش و جوانان برای سالن نیمه کاره سنگ نوردی و صخره نوردی آمل اختصاص یافته است که با این اعتبار ، سالن سنگ نوردی آمل تا پایان امسال بهره برداری شود .

رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان آمل با بیان اینکه نیمه نخست امسال ورزشکاران آملی 34 نشان طلا، نقره و برنز در مسابقات جهانی و آسیایی کسب کردند گفت: هم اکنون بیش از 11 هزار ورزشکار در شهرستان آمل زیر پوشش بیمه ورزشی قرار دارند در حالی که بسیاری از ورزشکاران به صورت خودجوش فعالیت های ورزشی داشته و بیمه نیستند.

نصری با بیان اینکه هفت تیم آمل در لیگ برتر حضوری فعال دارند ادامه داد: هفت تیم از این شهرستان در لیگ های کشوری تیم در رشته های مختلف ورزشی حضور دارند و تیم های کاله مازندران و کاله جوان در لیگ برتر و لیگ دسته یک والیبال ، بسکتبال باویلچر، بدمینتون، کبدی، فوتسال مردان و بانوان در لیگ دسته دوم و دسته یک کشور به نمایندگی از شهرستان آمل حضور دارند.

وی افزود: 40 هیات ورزشی در آمل فعالیت می کنند که برنامه این هیات ها به صورت روزانه و هفتگی رصد می شود.

نصری اشاره کرد: 6 پروژه نیمه تمام در بخش ورزش شهرستان وجود دارد که نیاز به اعتبارات برای تکمیل می باشد و خوشبختانه درامر ورزش بخش خصوص ورودی خوبی داشتند که تاکنون 40 سالن ورزشی افتتاح و به بهره برداری رسید.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل به برنامه های هفته تربیت بدنی اشاره کرد و گفت: در این هفته با کمک همه مسئولین وهیئت های ورزشی برنامه هایی از قبیل اجرای ورزش صبحگاهی با حضور مسئولین ادارات ، کلنگ زنی سالن ورزشی درروستای رشکلا ، افتتاح سالن ورزشی درکلاکسر ، کلنگ زنی درروستای شرمکلا و افتتاح چمن مصنوعی و غیره اجرایی می شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0