حل برخی از مشکلات لاریجان نیازمند ورود مدیران استانی و کشوری است
27 مهر 1396 ، دیدگاه 0
امام جمعه لاریجان : همه ما باید در راه توسعه و عمران هرچه بیشتر بخش لاریجان گام برداریم و تمام همت خود را به کار گیریم تا محرومیت مردم این بخش را به حدالقل ممکن برسانیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ جلسه ماهانه دهیاران بخش لاریجان باحضور رضا مقدم بخشدار لاریجان، حجت الاسلام شکری امام جمعه لاریجان،میرزاقاضی رئیس شواری بخش لاریجان ، دهیاران و مسئولین مالی دهیاری های این بخش برگزارشد.

رضا مقدم بخشدار لاریجان با قدردانی از زحمات دهیاران به چند مورد جهت کاهش مشکلات اهالی لاریجان در فصل سرما اشاره کرد:کلیه دهیاران موظف به پیگیری و ذخیره سازی سوخت روستاها می باشند.

وی افزود : دهیاران بایستی تدابیر لازم را جهت آمادگی مقابله با برف وسرما و همچنین جلوگیری از بسته شدن محور های روستایی با داشته باشند که این امر با  تعامل و همکاری اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای لاریجان و آمل محقق می گردد،دهیاران موظف به ارائه برنامه 4ساله خود در راه توسعه و عمران روستای خود در مدت زمان دوهفته به بخشداری هستند

در ادامه این جلسه نیز حجت الاسلام والمسلمین شکری امام جمعه بخش لاریجان گفت: همه ما باید در راه توسعه و عمران هرچه بیشتر بخش لاریجان گام برداریم و تمام همت خود را به کار گیریم تا محرومیت مردم این بخش  را به حدالقل ممکن برسانیم.

امام جمعه لاریجان در ادامه با قدردانی از رضا مقدم بخشدار لاریجان وی را مدیری پرتلاش و با صلابت خواند و خاطرنشان کرد:برخی از مشکلات بخش لاریجان در سطح استان و کشور باید با ورود مدیرانی در این سطح  برطرف گردد و نسبت دادن این مشکلات به شخص بخشدار که در شبکه های مجازی مطرح می شود غیر منصفانه است. 

حجت الاسلام شکری در پایان  یادآور شد: وظیفه امام جمعه و همه نهادهای بخش لاریجان حمایت از نماینده عالی دولت در بخش لاریجان است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0