نشست هم اندیشی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی آمل با پلیس فتای آمل
26 مهر 1396 ، دیدگاه 0
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل : بهره برداری های مفید ، ارتباطات سالم در فضای مجازی و لزوم هوشیاری جوانان و خانواده ها در قبال آسیب های فضای سایبری باید در اولویت قرار گیرد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ نشست هم اندیشی کاری بین روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و پلیس فتای آمل به میزبانی پلیس فتای شهرستان برگزار گردید.

امیر امیر نیا رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل اظهار داشتند : بهره برداری های مفید ، ارتباطات سالم در فضای مجازی و لزوم هوشیاری جوانان و خانواده ها در قبال آسیب های فضای سایبری باید در اولویت قرار گرفته و در این راستا پیشگیری از آسیب های اجتماعی و توجه والدین به رفتار فرزندان بسیار مهم می باشد .

در ادامه در خصوص مواردی در حوزه کاری بین این دو مجموعه مانند : رصد ، نظارت و شناسایی کانال های خبری تلگرامی و اینستاگرام ، برخورد با افراد خاطی به جرم تشویش اذهان عمومی و… مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در پایان مقرر گردید این سلسه نشست ها ، در زود ترین زمانهای ممکن بین این دو مجموعه برقرار گردد.

در ادامه این نشست ، جلسه ای نیز با روسای پلیس اطلاعات امنیت و اداره نظارت بر اماکن عمومی شهرستان برگزار و در خصوص مواردی چون : نظارت بر فعالیت واحدهای زیر مجموعه ارشاد و بازدید های مشترک ، برگزاری کنسرت های موسیقی و… مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0