تیم فوتبال خونه به خونه بابل در بازی خانگی متوقف شد
25 مهر 1396 ، دیدگاه 0
تیم خونه به خونه مازندران در روزی که تیم های مدعی بالای جدول با از دست دادن امتیازها، فرصت صعود به جمع تیم های بالانشین جدول را داشت، در بازی خانگی متوقف شد.

تیم خونه به خونه مازندران درچارچوب هفته نهم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور عصردوشنبه در ورزشگاه هفت تیربابل میزبان تیم ماشین سازی تبریز بود که 90 دقیقه تلاش 2 تیم گلی به همراه نداشت.
شاگردان تیم خونه به خونه مازندران دراین دیدار که از حمایت بیش از 3هزار تماشاگربابلی برخوردار بودند، بازی را هجومی آغاز کردند و با ارائه کارهای ترکیبی و نفوذ در خط دفاعی تیم ماشین سازی ، تلاش زیادی برای محدود کردن میهمان خود داشتند.
چند موقعیت نصفه ونیمه تیم میزبان درنیمه نخست مسابقه بر روی دروازه تیم ماشین سازی باعث شد تا تماشاگران بابلی وکادرفنی تیم خونه به خونه ، در انتظار بازی پرگل وپیروزی آسان در این بازی خانگی باشند.
بهترن موقعیت تیم خونه به خونه در دقیقه 23 این دیدار با حرکت تیمی آغاز و در خط دفاعی تیم ماشین سازی،' هادی باقری' بازیکن تیم میزبان با خطای شدید مدافع ماشین سازی متوقف شد و داور خطای پنالتی اعلام کرد.
'روح الله باقری' بهترین گلزن وبازیکن آماده این روزهای تیم خونه به خونه پشت ضربه پنالتی ایستاد که شوت آرام این بازیکن را ' پرویز کریمی'، دروازه بان ماشین سازی دفع کرد تا بهترین بخت گلزنی تیم میزبان از دست برود.
پس از دست رفتن این موقعیت، تلاش های تیم خونه به خونه در اواخر نیمه اول و نیمه دوم با دفاع مطلق تیم ماشین سازی بی نتیجه ماند تا شاگردان جواد نکونام در خانه شاهد چهارمین تساوی این فصل خود باشند.
خونه به خونه مازندران با کسب یک امتیاز این مسابقه خانگی 13 امتیازی شد و در رده هفتم جدول رده بندی این مسابقات باقی ماند.
تیم ماشین سازی تبریز هم به لطف یک امتیاز از میزبان مدعی خود، با 9 امتیاز وصعود دوپله ای تا رده سیزدهم جدول رده بندی مسابقات بالا آمد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0