بازدید نماینده مردم آمل در مجلس از مجتمع سیتی سنتر اکسین شمال آمل
24 مهر 1396 ، دیدگاه 0
نماینده مردم آمل درمجلس : قطعا بزودی با کلنگ زدن فاز دوم و سوم اکسین توسط دکتر طاهری پور در کمتر از یکسال به بهره برداری می رسد بتوانیم این مجموعه زیبا رابه عنوان یک مجموعه توریستی، گردشگری و تجاری معرفی کنیم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ نماینده مردم آمل در مجلس باتفاق فرماندار ویژه آمل، دادستان، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمل، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و مدیریت مجموعه، بخش های مختلف مجتمع سیتی سنتر اکسین شمال آمل را از نزدیک مورد بازدید خود قرار دادند.
دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس با قدردانی از همت والای مجموعه اکسین و در راس آن دکتر طاهری پور گفت: قطعا تمام این پروژه ها مورد توجه مردم قرار خواهد گرفت و آیندگان قضاوت کنندگان خوبی هستند که از  دکتر طاهری پور به عنوان یک سرمایه گذار آملی تشکر می کنند.
 وی افزود: کارکردن فعالیت های عمرانی در این موقعیت اقتصادی کشور کار مشکلی است و قطعا در اجرای پروژه ها حواشی فراوانی خواهد بود که باید تحمل کرد.
 نماینده مردم آمل در مجلس اشاره کرد: سرمایه گذارانی امثال دکتر طاهری پور باید مورد حمایت قرار گیرند و همه مسئولین باید در راستای منویات مقام معظم رهبری و برای شکوفایی اقتصاد مقاومتی به این عزیزان کمک و همراهی لازم را داشته باشند.
یوسفیان ملا تاکید کرد: سرمایه گذاری  و ایجاد اشتغال جزو سیاست های اول دولت و شهرستان آمل می باشد و خدا را شاکر هستیم بستر سازی در این شهرستان طوری آماده شد که تمایل برای اینگونه سرمایه گذاری فراهم شد.
وی تاکید کرد: آمل از لحاظ صنعت در انزوا نیست و حرفی برای گفتن دارد وشرایط بسیار آماده است و با اتمام کار راه های ارتباطی همانند محور هراز و سایر موارد دیگر قطعا در آینده شاهد ساخت چنین مجتمع های تجاری در شهرستان خواهیم بود.
نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به استقبال شهروندان و مسافران از این مجموعه اشاره کرد: قطعا بزودی با کلنگ زدن فاز دوم و سوم اکسین توسط دکتر طاهری پور در کمتر از یکسال به بهره برداری می رسد بتوانیم این مجموعه زیبا رابه عنوان یک مجموعه توریستی، گردشگری و تجاری معرفی کنیم.
 یوسفیان ملا با بیان اینکه آمل لیاقت و ظرفیت فراوان درجهت استقبال از سرمایه گذاران در تمام بخش ها را دارد گفت: خوشبختانه با همت دکتر طاهری پور با ساخت این مجموعه نگاه سرمایه گذاران به شهر آمل نگاه ویژه شده که باساخت چنین مجموعه هایی در جهت فرامین مقام معظم رهبری که امسال را بنام سال تولید و اشتغال نامگذاری نمودند درجهت اشتغال گامهای خوبی را برداریم.
لازم بذکر است که برنامه های مجموعه سیتی سنتر اکسین شمال آمل از قبیل همكاری ويژه با حوزه گردشگری و ميراث فرهنگی در خصوص جذب حداكثری توان توريسم داخلی ، برنامه ريزی برای تكميل ديگر فازهای مصوب در راستای تكميل زنجيره خدمت رسانی حداكثری به شهروندان و مسافران، اهتمام ويژه به بخش آموزش و تربيت نيروی انسانی ماهر و استفاده از تجربيات ديگر مجتمع های موفق در كشور و حتی در حوزه منطقه در جهت سودآوری و ايجاد تنوع در خدمات و غیره در دستور کار قرار دارد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0