نخستین دوره مسابقات کشوری شطرنج آزاد جام غذا و سلامت در آمل برگزار شد + عکس
22 مهر 1396 ، دیدگاه 0
دبیر هیئت شطرنج مازندران : در نخستین دوره مسابقات کشوری شطرنج آزاد انجمن غذا و سلامت از استان‌های گیلان، گلستان، تهران، مرکزی و مازندران حضور داشتند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ نخستین دوره مسابقات کشوری شطرنج آزاد جام غذا و سلامت به میزبانی مازندران و به همت انجمن صنایع غذایی و دارویی مازندران، اتاق صنعت، معدن و تجارت مازندران، هیئت شطرنج مازندران و آمل، اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل، حامیان مالی و معنوی و مدیریت مجتمع اکسین در مجتمع سیتی سنتر اکسین شمال آمل برگزار شد.

مجتبی ابراهیمی دبیر هیئت شطرنج مازندران با بیان اینکه نخستین دوره جام غذا و سلامت 20 و 21 مهرماه به مدت دو روز به میزبانی آمل به اجرا در آمد اظهارداشت: در این رقابت‌ها 154 نفر از 6 استان کشور شرکت کردند.

وی افزود: در نخستین دوره مسابقات کشوری شطرنج آزاد انجمن غذا و سلامت از استان‌های گیلان، گلستان، تهران، مرکزی و مازندران حضور یافتند.

ابراهیمی از استقبال اساتید بزرگ، بین المللی و استاد فیده از این مسابقات خبرداد و گفت: با توجه به حضور اساتید شطرنج سطح رقابت‌ ها بسیار بالا بوده است.

دبیر هیئت شطرنج مازندران خاطرنشان کرد: بیش از 25 بازیکن بالای درجه ریتینگ دو هزار در جدول حضور دارند و جدول سنگینی برای شطرنج بازان تدارک دیده شده است.

دکتر اسماعیل خاتمی مقدم رییس انجمن صنایع همگن غذایی و دارویی مازندران در مراسم اختتامیه با اشاره به اینکه 450 واحد صنایع غذایی در استان شناسایی شدند، گفت: 315 واحد فوق از طریق سازمان صنعت، معدن و تجارت و 135 واحد از طریق جهادکشاورزی مجوز فعالیت دریافت کردند.

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات اولین تجربه بود که صورت گرفت افزود: امیدواریم از سال آینده این مسابقات  به صورت بین المللی برگزار شود.

رییس انجمن صنایع همگن غذایی و دارویی مازندران ادامه داد: یکی از اهدف برگزاری این مسابقه پیوند بین غذا و ورزش می باشد که بتوانیم بیشتر در امر آگاهی بخشی به مردم با ورود به ورزش تلاش کنیم.

دکتر خاتمی مقدم اشاره کرد: در برگزاری این مسابقه 60 شرکت در امر کمک های مالی و معنوی مشارکت داشتند و 35 شرکت تولیدی و خدماتی و 25 تشکل مردمی حامیان این حرکت بودند که بتوانیم رابطه بین مردم و صنعت را برقرار کنیم.

درادامه مسابقات دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس ، باتفاق ناصر نصری شاهاندشت رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان آمل ، روسای هیئت های هیئت های شطرح مازندران وآمل از نزدیک شاهد روند برگزاری این مسابقات بودند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0