نمایش خیابانی « ای وای »در سه راه مرکزی شهرستان محمودآباد برگزار شد
19 مهر 1396 ، دیدگاه 0
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمودآباد : اجرای این نمایش از سری برنامه های فرهنگی و هنری تدوین شده هفته گرامیداشت « ناجا» بوده است .

کمال آنلاین ؛به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محمودآباد : به مناسبت هفته نیروی انتظامی « ناجا » اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری نیروی انتظامی شهرستان نمایش خیابانی با عنوان « ای وای » ١٩ مهر در سه راه  مرکز شهر محمودآباد برگزار گردید . 

قدرت اله یوسفی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمودآباد در حاشیه برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری گرامیداشت هفته نیروی انتظامی گفت : نمایش « ای وای » با موضوع معضلات اجتماعی اعتیاد از گروه تئاتر (وازیک ) در سطح شهر محمودآباد به اجرا در آمد و با استقبال بسیار خوب از سوی مردم روبرو شد .

یوسفی ادامه داد : اجرای این نمایش از سری برنامه های فرهنگی و هنری تدوین شده هفته گرامیداشت « ناجا» بوده است .

این نمایش که کاری از گروه هنرهای نمایشی (وازیک ) و به نویسندگی پژمان شاهوردی و کارگردانی حامد مربوط صادق , تهیه و اجرا گردیده نگاهی تلخ به مسئله فروش مواد مخدر و پیامد آن در خانواده ها داشته است.

در این نمایش "میلاد عبدی , امیر حسین قاسمی, و معصومه نعمت پور به عنوان بازیگر,حسن رامی دستیار کارگردان و امیر کرمانی منشی صحنه ایفای نقش  داشتند .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0