ثبت‌ نام 858 کارورز در شهرستان آمل
19 مهر 1396 ، دیدگاه 0
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمل : آمل در جذب تسهیلات اشتغال زایی فقط توانست 10 درصد تخصیص داشته باشد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ ولی الله چلابی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمل با اشاره به جذب اعتبارات تبصره 16 از عملکرد ضعیف این شهرستان در ایجاد اشتغال‌ زایی می باشد گفت: آمل در جذب تسهیلات اشتغال زایی فقط توانست 10 درصد تخصیص داشته باشد و این شهرستان که در سال گذشته رتبه نخست را در استان به خود اختصاص داده بود و حتی افزایش تخصیص داشته امسال نسبت به بسیاری از شهرستان‌ها عقب مانده است.

وی ادامه داد: آمل در ثبت سامانه ایجاد اشتغال رتبه دوم استانی کسب کرده که این نشان از عملکرد ضعیف دستگاه‌های اجرایی نسبت به اجرای تبصره 16 است.

چلابی با اشاره به اینکه در اجرای طرح کارورزی با توجه به تاکیدات دولت کارفرمایان باید توجه بیشتری داشته باشند، گفت: اجرای این طرح شش ساله است که امسال در دستور کار قرار گرفت.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمل عنوان کرد: برای پیشبرد این طرح نیاز به مساعدت و تعامل بیشتر دستگاه‌های صنعت و معدن، تامین اجتماعی و واحدهای تولیدی است.

وی از ثبت‌نام 858 کارورز در این شهرستان عنوان و تصریح کرد: حدود 177 نفر فارغ ‌التحصیل تایید شدند؛ همچنین از 73 واحد تولیدی 17 واحد در آمل کارت معرفی دریافت کردند.

چلابی خاطرنشان کرد: به منظور اجرای موفق در طرح کارورزی نیاز به برگزاری همایش مناسب به صورت کارگروه تخصصی با هماهنگی انجمن صنفی کارفرمایان و اداره صنعت و معدن است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0