برگزاری جشن روزجهانی کودک در بنیاد کودک آمل +عکس
18 مهر 1396 ، دیدگاه 0
مدیریت بنیادکودک نمایندگی آمل : در حال حاضر بیش از 350 دانش آموز و دانشجو از مزایای تحصیلی بهره مند می شوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ بنیاد کودک را شاید بتوان جزو معدود موسسات خیریه‌ای در ایران شناخت که بر نیاز مددجویانش تاکید نمی‌کند و به دنبال جلب «ترحم» نیست.

این مرکز با تکیه بر یکی از اصول منشور حقوق کودک سودای فراهم آوردن حق تحصیل برای تمام کودکان را در سر دارد و بر همین اساس بیشتر از آنکه به نیاز‌های مددجویانش بپردازد، توانایی‌های آنان را مطرح می‌کند؛ کودکانی بااستعداد که به دلیل فقر مجبور به ترک تحصیل می‌شوند و اگر هر کدام ما گوشه‌ای، تنها گوشه‌ای، از مخارج ناواجب خود را به فراهم آوردن شرایط تحصیل آنان اختصاص دهیم، فردای سعادتمند برایشان فراهم کرده‌ایم و گویی که درختی پرثمر کاشته‌ایم.

با حضور خیر نیک اندیش حاج مصطفی فیروزی ، پهلوان قاسم رضائی ، حجت الاسلام کمیل نظافتی ، سرکارخانم اسدپور مدیریت بنیادکودک  نمایندگی آمل و جمعی دیگر از خیرین بمناسبت روز جهانی کودک جشن باشکوهی در بنیاد کودک آمل برگزار شد.

سرکارخانم افسانه اسدپور مدیریت بنیاد کودک نمایندگی آمل با اشاره به اینکه با مهرمندی همیاران و نیک اندیشان تاکنون بیش از  530 دانش آموز و دانشجو را از بورسیه تحصیل بهره مند نموده است گفت: در حال حاضر بیش از 350 دانش آموز و دانشجو از مزایای تحصیلی بهره مند می شوند.

وی افزود : خوشبختانه یکی از نکاتی که در بحث حمایتی  از مزیت های این خیریه می باشد تغییر سطح فرهنگی و اقتصادی نظر به دانش آموزی  و رسیدگی های فردی و گروهی می باشد و خوشبختانه با توجه به سوابق فعالیتی تاکنون این نمایندگی شاهد به ثمر نشستن چندین دانشجو بوده بدین صورت که  کسانی که خود روزی از دریافت کنندگان مزایای تحصیلی از مهرمندان بوده اند اکنون با جذب کار و اشتغال خود از چند دانش آموز دیگر حمایت می کنند.

مدیریت بنیادکودک نمایندگی آمل  ادامه داد: پس می توان گفت با آموزش های ارائه شده کمک های دریافتی کاملا بجا استفاده شده  و حتی تبدیل به زنجیر محبتی شده که همواره ادامه دار است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0